Pojištění mazlíčků

Proč byste jako majitelé psa či kočky měli uvažovat o pojištění svého mazlíčka?

  1. pojištění mazlíčkůPojištění mazlíčků kryje náklady na jejich léčbu, operaci či hospitalizaci. Nemoci a úrazy se nevyhýbají ani zvířatům a náklady na léčbu se někdy mohou vyšplhat do enormních částek. Umíte si například představit, že byste svého čtyřnohého kamaráda museli nechat utratit proto, že nebudete mít peníze na jeho operaci? Velmi nákladné jsou například operace páteře (desítky tisíc Kč), operace srdečních chlopní (až stovky tisíc Kč), operace ledvin (až milion Kč) či operace očí nebo zlomenin (desítky tisíc Kč). Také náklady na léčbu rakoviny chemoterapií se pohybují v řádech desítek tisíc korun.
  2. Pojištění mazlíčka v případě jeho ztráty či odcizení. Mazlíčci pohybující se venku se mohou velmi snadno zaběhnout, v případě atraktivních psích plemen je může někdo i odcizit. I s náklady na jejich hledání a případnou náhradu může pojištění mazlíčků pomoci.
  3. Pojištění odpovědnosti – jako majitelé psa či kočky za zvířata přebíráte plnou zodpovědnost a tedy i za škodu, kterou způsobí jiné osobě na zdraví a majetku. Co si budeme povídat, náhoda je blbec, a proto je lepší být „na blbost“ pojištěni.
  4. Pojištění nákladů na opatrování zvířete v psím či kočičím  hotelu v případě vaší hospitalizace.  Máte v rodině  nebo  mezi  přáteli  někoho,  kdo by se o vašeho čtyřnohého kamaráda v případě, že byste museli do nemocnice? Pokud ne, i z těchto důvodů by se vám pojištění mazlíčka mohlo hodit.

pojištění mazlíčkaZa co pojišťovny klientům nejčastěji vyplácí peníze?

  1. Za pokousání jiným psem,
  2. problémy kloubů,
  3. úrazy, řezné rány,
  4. oční problémy,
  5. onemocnění GIT (zažívacího traktu) v důsledku pozření něčeho nepoživatelného,
  6. záněty uší.

Napsat komentář