Kontakt

Do odvolání nepřijímáme nové klienty. Děkujeme za pochopení.

Důležité informace
Veškeré dotazy ohledně hlídání směřujte na e-mail. Na e-maily odpovídám vždy do 24 hodin, pokud vám nepřijde odpověď, zkontrolujte složku SPAM nebo HROMADNÉ.
Rezervaci hlídání není možné provést po telefonu, pouze přes tento formulář nebo webovou kalkulačku. Zvířata bez předchozí rezervace není možné přijmout.
Uvedená adresa neslouží jako kontaktní místo pro návštěvy, dotazy nebo prohlídky. Zvíře je možné předat pouze v předem domluveném čase každý všední den od 8:30 do 20:30. O víkendech je předávání z důvodu vytížení omezené (sobota ráno/dopoledne, neděle odpoledne/večer). Čekací doba na zákazníky je ± 15 minut, může se stát, že po uplynutí této doby nebude možné zvíře přijmout. Více informací v obchodních podmínkách. Až dorazíte, volejte na tel. číslo uvedené níže. V ulici máme smíšenou parkovací zónu s cenou 20 Kč/hod. Na předání obvykle stačí 15 minut. Parkovací automat je na rohu ulice M.Cibulkové a Štětkovy, případně lze platit aplikací MPLA.
Děkujeme za pochopení 

Hlídání mazlíčků Petlandhlídání papoušků Praha

Ing. Aneta Baklová, Ph.D.
Marie Cibulkové 1177/10
Praha 4 – Nusle
140 00

Rezervace hlídání online
Odpovídám obvykle do 24 hodin.

kalkulačka hlídání

E-mailinfo@petland.cz

Telefonní číslo zde není, telefon mě ruší od práce, kterou dělám naplno. Dotazy mi napište e-mailem, odpovím vám co nejrychleji.

Facebook    Youtube

bitcoin

Kudy k nám autem?

Pokud pojede z centra, za Nuselským mostem sjeďte prvním sjezdem na ovál připomínající kruhový objezd, použijte druhý výjezd, u lékárny zahněte vpravo (první odbočka) a opět první odbočkou doprava. Jsme skoro na konci jednosměrné ulice – výrazný zelený dům po levé straně vedle hotelu Coronet.

Pokud jedete do centra, sjeďte před Nuselským mostem, zbytek cesty už je stejný.

Pokud na ulici nenajdete místo na parkování, můžete na krátkou dobu nechat auto stát na chodníku před domem. Neparkujte, prosím, na vjezdech do domů a na místech vyhrazených pro invalidy.

Jedete MHD?

Náš hotel pro zvířata se nachází v Praze mezi stanicí metra Vyšehrad a Pražského povstání (trasa metra C).

Vystupte ve stanici metra C Vyšehrad, projděte okolo Kongresového centra, kolem hotelu Holiday Inn a dále přejděte přes přechod do ulice Mikuláše z Husi. Až budete mít po pravé ruce fotbalové hřiště, zahněte do ulice vlevo. Najdete nás ve výrazném zeleném domě vedle hotelu Coronet.

GPS souřadnice: 50° 3′ 34″ s.š.; 14° 25′ 38″ v.d.


Zvětšit mapu