Reference

10 min. čtení

Zde jsou reference na:

Další reference najdete na stránkách Google, Seznam a Facebook.

Hlídání drobných zvířat

Hlídání džungarského křečíka Terezky
Byli jsme naprosto spokojeni. Dá se spíše říci nadšeni. Profesionální a navíc přátelský přístup. O mazlíčkovi jsme dostávali pravidelné zprávy včetně fotek. Cena je velmi příznivá a Anetka je profesionál na svém místě. Děkujeme za hlídání.
Petr Lukeš

Hlídání želvičky Mini
Byli jsme moc spokojení s hlídáním želvičky, je to ještě miminko (i když už 6ti měsíční), ale s malou dušičkou jsme hledali člověka, který by nám ji pohlídal. A našli jsme jednoznačně jednu z nejlepších variant. Želvička byla po předání spokojená a očividně ani nepostřehla, že jsme u ni nebyli, hlavně, že měla dostatek jídla. Bylo o ni hezky postaráno, děkujeme a určitě vaše služby při příští dovolené znovu využijeme, teda pokud se nebudete bát ukousnutých prstíků, hold želvák má velkej apetit. Děkujeme moc.
Natália J.

Hlídání králíka Kukyho
Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat Anetce za dokonalou péči o našeho zakrslého králíčka Kukyho. Je vidět, že má ke zvířatům úžasný vztah a kromě péče oceňuji i informace a fotky během hlídání. Určitě budu vašich služeb využívat i do budoucna a můžu vřele doporučit všem svým známým, kteří budou potřebovat svěřit své mazlíčky do skutečně dobrých rukou.
Karolína B.

Hlídání králíčka Volvinky
Absolutní spokojenost. Slečna nám na osm dní hlídala králíka a tomu se málem nechtělo domů, jak si tam užíval. Pravidelně venčený, předán s uklizenou klecí, slečna hoteliérka nám navíc pravidelně psala i posílala fotky. Příště určitě zase sem…
Jan R.

Hlídání křečíka Pullerva
Aneta took care of my dwarf hamster for three weeks and I could not be happier with everything. Communication was great the whole time with lots of pictures and updates. The hamster arrived home well fed and handled. Highly recommend to anyone needing a holiday spot for their furry friend.
Katri K.

Hlídání králíčků Mona a Lili
Je vidno, že Aneta svoju prácu má fakt rada. Nechávali sme dvoch našich zakrslých králičkov na týždeň a naprostá spokojnosť. Slečna nám posielala pravidelne fotografie králičkov, ostríhala ich a priebežne nás informovala. Jednoznačne doporučujeme.
Róbert T.

Hlídání králíčka Missinky
Super hlídání byli jsme vždy spokojení doporučuji !! Missinka byla v nejlepších rukou a už se těší na další návštěvu.
Péťa V.

Hlídání fretek Harmony a Hurricane
Aneta byla super. Fretky byli zdraví, bez problémů když je vrátila. A Aneta mi posílala fotky, když byla jsem na dovolenou. Jsem ráda ze jsem ji našla, budu ji používat v budoucnu když cestuju.
Hilary S. J.

Hlídání králíka Gréty
Vždy perfektní služby. Slečna Aneta vyjde vždy vstříc. Rádi se vracíme a můžeme se spolehnout na kvalitní servis…
Martin J.

Hlídání králíčka Tobinky
Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat paní Anetě za dokonalou péči o moji králičí princeznu během mé služební cesty. Je vidět, že má ke zvířatům krásný vztah a já oceňuji nejen péči, ale i pravidelné informace a fotky během hlídání. Tobi má navíc super letní sestřih a vypadá moc spokojeně :-) Určitě budu vašich služeb využívat i do budoucna a můžu vřele doporučit všem svým známým, kteří budou potřebovat svěřit své mazlíčky do skutečně dobrých rukou.
Lucie U.

Hlídání křečíka Smudge
Excellent service. She has looked after our hamster a number of times now, all without any problems.
Craig C.

Hlídání králíčka Hopsíka
S hlídáním našeho králíčka u slečny Anety jsme vždy naprosto spokojeni. Využili jsme již opakovaně a velmi rádi se vracíme. Péče je vždy naprosto perfektní. A i přes to, že náš mazlík rád lidi občas ochutnává, Aneta si s ním umí bezvadně poradit. Vždy posílá fotky, abychom viděli jak se králíčkovi daří. Určitě opět rádi služby využijeme.
Veronika T.

Hlídání činčil Jamesona a Theodora
Moc děkujeme za hlídání našich činčiláčků Jamesonka a Theodorka.
Denisa K.

Hlídání křečka Lásky
I had to unexpectedly travel for a few months, and it was a COMPLETE life-saver to find Aneta at Petland. She took such great care of my hamster, Láska, and even sent occasional photos :) The center is exceptionally clean and I definitely felt relieved to leave my pet there while I was gone. I highly recommend this place!
Imani C.

Hlídání morčátek Bubbles a Maple
Aneta is young and devoted! She loves animals and knows how to take care of them. We were gone for two months over the summer and she took care of our two guinea pigs for that period. She provided the cage and we could choose if we wanted her to use our bedding, food, houses for shelter, etc. or if we wanted her to provide all that for us. She clipped the nails of the piggies for us and she sent us many pictures of the guinea pigs with a little note saying all was fine. That was really really nice! We also had to change the date where we would bring her the piggies at the last minute and it wasn’t a problem. She was very flexible. I would recommend her to anyone who loves their pet! Thank you Aneta!!
Marie-Pierre C.

Hlídání pískomilů Maxe, Montyho, Jacka, Černého a Giginy
Hlídání pískomilů dopadlo naprosto báječně. Jela jsem na 14-ti denní dovolenou a sháněla jsem někoho, kdo by zvládl 3 velké klece s nezbednými pískomily. Anetka je super, domluvily jsme se na pravidelných návštěvách u mě doma. Předání klíčů, manipulace s pískáči a pečování o ně na výbornou. Po mém návratu vše super a bonus k tomu – neuschly mi kytky a schránka zela prázdnotou :-) navíc jsme se domluvily (protože nemám zkušenosti) zkusit myšky nakrmit červíky. V létě služeb určitě zase využiji.
Z. Kubátová

Hlídání králíčka Kočičky
Služby Hlídání mazlíčků Petland jsem využil už několikrát (hlídání 6měsíčního králíka) a byl jsem velmi spokojený. Majitelka (Aneta) a její spolupracovnice jsou schopné a opravdu umí o zvířata pečovat. Všechny podmínky jsou zjistitelné před začátkem hlídání na webu i ve smlouvě, tzn. žádné riziko negativních překvapení či neočekávaných cenových / podnikových změn. Čištění klece, zajištění nad/standardního krmení, podestýlky atd. jsou služby, které firma poskytuje s domluvou a majitelem. V případě nejasností umí firma reagovat proaktivně a flexibilně (jednou králík onemocněl a podle rad veterináře dávali léky, a přestěhovali králíčka do izolovaný prostor). Krásně komunikují s majitelem zvířete a posílají i fotky během hlídání. Ve zkratce profesionální služba za rozumné ceny – doporučuji.
Marco M.

Hlídání králíčka Abbie
Dobrý deň, chceli by sme sa Vám veľmi poďakovať za starostlivosť o našu Abbie behom našej dovolenky. S hlídaním sme boli veľmi spokojní. Pani Aneta má veľmi prívetivý a milý prístup k zvieratám. Je vidno, že to s nimi dosť dobre vie (umí). Pravidelne nám posielala fotky a ako bonus mala Abbie ostrihané drápky :-) ešte raz ďakujeme <3
Timo C.

Hlídání králíčka Ušinky
Po hledání možnosti opatrování našeho králíčka v době naší nepřítomnosti jsem našla přechodný útulek pro malá zvířátka, který provozuje Ing. Aneta Baklová, Ph.D. Péče jaké se jí tam dostalo, překonala veškeré mé představy. Prakticky se rovnala tomu, co naše zvířátko má doma. Čistota, možnost pohybu, odbornost a individuální přístup mě velice mile překvapil. Samozřejmostí byl kontakt a zasílání obrázkových zpráv o stavu zvířátka. Ráda bych poděkovala za vzornou péči.
M. Peterová

Hlídání papouška Herbíka
Vše naprosto perfektní, není co vytknout! Náš papoušek Herbík byl na hlídání už třetí léto za sebou a pokaždé se vrátil ve skvělé náladě.
M. Hrášková

Hlídání králíčka Tondy
S Vašimi službami jsme velmi spokojeni, všude vás doporučíme a určitě se ještě mnohokrát jako klienti rádi vrátíme. Jste úžasná firma!!!
Věnuše S.

Hlídání osmáčka Stewarta
Vřele ještě jednou děkujeme za naprosto profesionální, přesto lidský přístup jak k nám „páníčkům“, tak k našemu osmáčkovi. Nemohli jsme si přát lepší a zodpovědnější péči, a komunikace byla 100%! Děkujeme a přejeme vše dobré.
Límová

Hlídání králíčka Ťunti
Náš Ťunťa je stálým zákazníkem již několik let. Pochvaluje si přímo nadstandardní péči a my také. Dostáváme o něm pravidelně zprávy a zároveň i fotografie. Nic mu zde nechybí…
Hana J. S.

Hlídání morčátek Georgeho a Zolltána
Je to zajímavá služba pro chovatele. Jsem rád, že něco takového je i v Praze. Určitě doporučuji všem, kdo nemá souseda, který by mu mazlíka pohlídal.
Felix M.

Hlídání králíčka Rozinky
Poprvé jsem hlídání využila pro naši králindu a jsem nadšená! Králinda měla 4 dny tu nejlepší péči, po našem návratu domů byla jak z divokých vajec a plná energie, určitě svou hlídací tetu zase někdy využijeme!
Janča L.

Hlídání potkanic Kiwi a Koki
Moc děkujeme Anetě za hlídání našeho potkaního dua K+K :-) Bohužel, náš odjezd na dovolenou vyšel v tu nejnevhodnější dobu, kdy na tom Koki nebyla zdravotně dobře. Den před odjezdem jsme s ní museli k veterináři. Aneta nám obě holky nejen pohlídala, nakrmila a vymazlila, ale také se o Koki postarala po zdravotní stránce – každý den léky a vitamíny :-). Pravidelně nám chodily sms, jak se holky mají. Emailem přišly i fotky :-)
K+K se nám domů vrátily spokojené, veselé a zdá se mi, že jsou ještě větší mazlové než byly. Takže ještě jednou moc děkujeme, a pokud bude příležitost, rádi naši „hlídací tetu“ znovu využijeme :-)
Lucie J.

Hlídání potkanů Termixe, Silvestra, Hraboše a Rodgera
Moc děkujeme za úžasné hlídání našich zlatíček. Profi přístup, pravidelné fotky a informace, určitě budu doporučovat a rádi se na vás v budoucnu opět obrátíme.♡
Adéla K.

Hlídání králíka Piškota
Velmi moc děkuji Anetě za pečlivé hlídání králíčka Piškota po dobu mé dovolené. Bylo o něj úžasně postaráno, přesto že s ním byli problémy s přijímáním potravy a zlobil, Aneta vše zvládla na jedničku. Určitě mohu doporučit a opět využiji její služby. Cena úměrná s kvalitou. Ještě jednou moc děkuji.
Lenka

Hlídání králíčka Martyho
Ještě jednou moc děkujeme za hlídání našeho králíčka Martyho! Díky zprávám a super fotkám, které jsme dostali, jsme si mohli užít dovolenou s pocitem, že i náš miláček je vlastně na prázdninách, je spokojený, užívá si nové zážitky a je o něj skvěle postaráno :). Pokud bude potřeba, určitě možnost hlídání zase využijeme.
Gabriela R.

Hlídání papouška Čárlího
Ještě jednou moc děkujeme za hlídání našeho mazlíčka papouška Čárlíčka. Ač v divokých končinách Asie, dostávala jsem pravidelné informace, jak se daří a k tomu i fota. Nyní už vím, že zde nebudu mít obavy nechat případně opět pohlídat našeho papouška.
Barbora P.

Hlídání morčátek Peanuta a Tofínka
Paní Baklová je jak absolutně profesionální, tak lidská a hlavně hrozně milá. Nepřekonatelná ochota, odbornost, vstřícnost, starost a flexibilita zaručily, že služeb Petlandu určitě v budoucnu ještě využijeme. Všem, kteří mají zájem svým mazlíkům dopřát v době nepřítomnost nadstandardní milou péči 100% doporučuji.
Huyen Vuová

Hlídání králíčka Fida
Moc děkuji Anetě za báječné hlídání mého ušáka Fida. Byla jsem od něj pouze týden, ale i tak se mi stýskalo, ale díky pravidelným zprávám jsem věděla, že je v dobrých rukou a myslím, že mu pobyt i svědčil, poznal se s jinými ušáky. Pokud bude v budoucnu potřeba, opět využiju služeb. Vím, že Fido bude v dobrých rukách.
Petra R.

Hlídání králíčka Bogyóky
Dobrý den, chtěla bych vám poděkovat za hlídání Bogyóky. Moc se jí tam líbilo a je vidět, že je spokojená. Příští rok se s velkou radostí vrátíme.
Anna Izabella Lozsi

Hlídání skinny morčete Galilea
Mockrát děkuji za péči o půlroční morčátko, mohli jsem si díky Vám užít klidný týden na horách. Už přečtení Vašich stránek mi vneslo klid do duše, vlidná a rychlá komunikace plna zájmu o zvířátko při dojednávání podmínek hlídání, pozitivní pocity jen umocnila. No a pravidelné zprávy během naší dovolené včetně fotek, tak to jsem opravdu nečekala. Spokojený Galileo, kterého jsme si za týden přebírali, vypadal také jako po dovolené. Díky Vám už nemám obavy z případných dalších cest, s důvěrou se na Vás znovu obrátím a budu vědět, že Gali se má u Vás jako doma.
Lucie P.

Hlídání korely Čapíka
Kdykoliv jsme nechali našeho Čapíka, jinak korelu chocholatou, dva tři dny samotného doma, vždy byl po našem návratu smutný a chvíli mu trvalo, než nám náš odjezd odpustil. Před posledním odjezdem jsme se tedy rozhodli najít pro Čapíka hlídání, aby nebyl sám. A musím říct, že u Anety se mu muselo líbit. Po našem návratu byl úplně v pohodě, veselý a velmi ukecaný. Díky moc.
Kamil B.

Hlídání králíčka Selinky
O Anetce jsme se dozvěděli na internetu a už její stránky nás zaujaly. Od prvního kontaktu jsme usoudili, že naše králičí holčička Selinka bude v dobrých rukou. Anetka je velmi milá a její vztah a vědomosti o zvířátkách jsou nadstandardní. Po celou dobu naší 14 denní dovolené nám Anetka posílala zprávy a fotky naší králičí holčičky, u některých jsme se velmi pobavili. Při převzetí naše Selinka vypadala spokojeně a byla v dobré kondici. S hlídáním i s přístupem Anetky jsme byli velmi spokojeni a již víme kam dát králíčka při naší další dovolené.
Brůžkovi

Hlídání papouška Ferdy
Na Silvestra mi vypadlo hlídání, tak mi nezbývalo nic jiného než zabrousit na internet a poohlédnout se po profi hlídání. Narazila jsem na stránky slečny Baklové a už jsem věděla, že mám vybráno. Souhlasila s předběžnou schůzkou, abych si prohlídla prostředí, kam Ferdu odložím a hlavně promluvila s osobou, která ho bude mít na starosti. Myslím, že Ferda měl stejně skvělou dovolenou jako my hlavně díky slečně Baklové, která zvířatům rozumí a umí si je získat, protože hlídat našeho papoucha neni vždy jednoduché a pokud nemá správné zacházení, je schopný své okolí dosti terorizovat. Můžu jenom doporučit :).
Jirouškovi

Hlídání tří zebřiček
Zebřičky se u Vás měly moc dobře, hlavně podle toho, jak byly živé po příjezdu domů a také podle nápaditých a milých fotek, které jste nám v průběhu jejich pobytu u Vás posílala. My jsme si tím pádem krásně užili delší bezstarostný pobyt mimo Prahu. Určitě Vás příště opět požádáme o hlídání, zebřičky se měly jako v hotelu s pěti hvězdičkami :) a také jim prospěla společnost dalších opeřených společníků. Moc děkujeme.
Krůčková

Hlídání činčily Pišty
Se službami slečny Baklové jsem byl nadmíru spokojen, naše zvířátko bylo v opatrovnictví poprvé v životě a mělo se po všech stránkách velmi dobře, dokonce jsem dostal několik mms zpráv s fotkou, což mne velmi potěšilo. Hlídání mazlíčků vřele doporučuji!
Jan Carvan

Hlídání chovatelské stanice Ježčí království
Já i celé Ježčí království strašně moc děkuje slečně Anetce za bezvadné opečovávání ježčího stáda. Blížily se Vánoce a naše rodina měla odjet na Moravu. Tentokrát se nám nemohla o ježečky postarat kamarádka. Hlídání bylo třeba za poměrně krátkou dobu, navíc přímo u nás doma. Nejde stěhovat chovnou stanici… Nezbývalo moc času. Měla jsem z toho docela „nervy“… Potkalo mě však velké štěstí. Takřka okamžitě jsem našla inzerát na Petland. Prohlídla jsem si stránky a už jsem věděla, že toto by mohlo být „to pravé“… První „šok“ (samozřejmě příjemný) přišel do pár minut. Slečna Aneta se mi okamžitě telefonicky ozvala. Mluvila na mě velmi milá a příjemná slečna. Nebyl důvod, abych si co nejdříve nesjednala informativní schůzku. Následoval „šok“ číslo dvě. Přijela bezva slečna, která je nejenom milá, příjemná, důvěryhodná… ale také odborník, který opravdu o zvířatech hodně ví!!!! Její přístup a otázky mě opravdu až zaskočily. Ačkoli patřím mezi velmi pečlivé povahy, to, že ihned po mě chtěla znát i kontakt na naši veterinu, mě opravdu velmi příjemně překvapilo. Tato slečna opravdu „počítá se vším“ a když hlídá, tak opravdu hlídá!!! Na Moravu jsem odjížděla s klidným svědomím, že svoje miláčky předávám do dobrých rukou… Následovala další překvapení… Každý den jsem dostala SMS o tom, co se u nás doma děje. Jeden z ježků začal „vyvádět“ a tak slečna Aneta raději psala… Ne, že by si nevěděla rady, ale přeci jenom chtěla mít jistotu, že to není nic divného, když náš „chlapák“ do rána pravidelně likviduje svůj domeček i misky na vodu a s papáním… Zlatý hřeb byla fotka, s aktuálním stavem našich mazlíčků… Už teď je mi jasné, kdo bude u nás i nadále hlídat Ježčí království. Bude to slečna Aneta!
Dagmar N.

Hlídání potkana Jerryho
Chtěla bych ještě jednou dodatečně moc poděkovat za úžasnou spolupráci, spolehlivost, zodpovědné hlídání, starostlivost, profesionální přístup a dokonalé informování po sms i s fotkami při hlídání našeho potkánka Jerryho. Přes problémy s jeho zdravotním stavem a nutnost denně podávat antibiotika a navštěvovat veterináře byl Jerry po vrácení ve výborném stavu. Určitě mohu Vaše služby všem dále doporučit a v případě potřeby se opět na Vás ráda obrátím.
Petra O.

Hlídání morčátek v Chovatelské stanici Jezerka
Patří Vám stonásobné díky za to, jak jste se dokázala naprosto bez jakéhokoliv problému postarat o naše chlupáče, a že jich není málo :-) Jsme taková akorátní CHS dlouhosrstých morčátek, která má tu kliku, že nedaleko nás bydlí jedna vynikající slečna, která se našla v tom, že usnadňuje lidem život s péči o chlupáče po dobu jejich nepřítomnosti.. Potřebovala jsem najít někoho hodně, hodně důvěryhodného, odjížděli jsme na dovolenou do zahraničí a bylo nutné najít nadšence, který se o naše morčiny postará a bude za nimi docházet, přemístit cca 40 morčátek není reálné a narazila jsme nejen na inzerci „hlídání mazlíčků„, ale i mi byla slečna Aneta přímo doporučena a když jsem si přečetla na těchto stránkách reference a celkově webovou prezentaci shlédla, vše se mi zalíbilo a Anetu jsem zkontaktovala. A naštěstí se mi vše jen potvrdilo. Na schůzku dorazila včas hrozně milá a sympatická slečna a já po 15cti minutách věděla, že mám před sebou přesně toho jednoho člověka, kterému můžu věřit a kterému bez jakéhokoliv problému svěřím klíče od našeho bytu a všechny naše poklady. Slovy pochvaly se nemá šetřit a v tomto případě to ani nejde. Vše dopadlo na výbornou, morčáci naprosto v pořádku, komunikativní stále stejně tak jak jsme odjížděli, informace o nich byla samozřejmostí… je to neskutečná úleva, když víte, že tyto služby nabízí profesionál a v tomto případě strašně sympatický profesionál, který má svou práci opravdu rád a udělá i víc, než je od něj očekáváno. Vím, že kdykoliv budeme chtít někam na delší dobu odjet, mám „po ruce“ jednoho moc fajn člověka, který rozumí tomu, co já od něj chci a potřebuji. Vím, že se mohu 100% spolehnout a vím, že když se na Anetu obrátím, ochotně se bude snažit vyjít mi vstříc. Oceňuji, když práci dělá profesionál a oceňuji, když jí dělá rád a dobře. A jsem neskutečně ráda, že jsem takového nadšence mohla osobně poznat :-)
Michaela K.

Hlídání dvou osmáčků
Dnes jsem si přivezla z hlídání osmačky po 14-ti dnech a můžu říct, že skutečnost překonala moje představy :-) Osmáci jsou naprosto v pohodě, ještě drzejší a odvážnější než dřív, v průběhu hlídání jsme dostali fotky, aniž bychom o ně žádali, všechno jen díky Anetce. A celou dobu nás průběžně informovala, jak se mají. Takže osmáci byli vlastně na dovče a měli se báječně. Děkujeme moc
Monika S. a Jiří O.

Hlídání morčátek Megee a Feebee
Moc děkuji za hlídání morčátek a skvělou péči. Tento rok jsem využila služeb „Hlídání mazlíčků“ několikrát a vždy jsem byla moc spokojená. Morčátka se měly velice dobře a vrátily se domů spokojené. Rozhodně všem doporučuji.
Sylva B.

Hlídání osmi potkanic
Velice děkuji Anetce za hlídání mých 8 potkaních holčiček. Vzorně se o ně starala a posílala sms, jak se holky mají. Po našem návratu jsme doma našli tlupu spokojených a napapkaných čumáčků. Moc děkujeme, zdraví Hedvinka a spol.
Pavlína K.

Hlídání králíčků Lilíka a Kulíka
Moc rádi bychom poděkovali Anetce za hlídání dvou zakrslých králíčků (Lilíka a Kulíka). S přítelem jsme odjeli na dovolenou a Anetce jsme nechali klíče od bytu, aby se nám postarala o králíčky. Ze začátku jsme měli obavy, ale během dovolené jsme zjistili, že Anetka je solidní a zodpovědná slečna. Anetka nám posílala fotky našich ušáků, takže jsme věděli, že jsou oba v pořádku. Moc ráda jí doporučím i dalším svým známým.
Petra a Michal

Hlídání činčily Čumáčka
Ahoj, jmenuju se Čumáček a jsem činčilák. Když mí páníčkové odjeli na dovolenou, Aneta se o mě pěkně starala. Hodně mě krmila a mazala mi mojí nemocnou nožičku. Taky mě pouštěla z klece, abych se mohl pořádně proběhnout. Moc se mi tam líbilo, hlavně pod gaučem bylo fajn. Už se moc těším, až zase pojedu k Anetě na návštěvu.
Čumáček

Hlídání andulky Pepíčka
Ráda bych se také připojila ke spokojeným klientům slečny Anetky. V době naší dovolené jsem jí, přiznám se trochu s obavami, svěřila našeho velmi závislého anduláka. Když jsem ho totiž opustila naposledy, a to pouze na víkend, oškubal se tak, že jsem ho nepoznala. A to i přesto, že zůstal v domácím prostředí a s člověkem, kterého zná. Vzhledem k tomu, že jsem tentokrát potřebovala odjet na delší dobu, hledala jsem jiné řešení a ukázalo se, že jsem nemohla zvolit lépe. Anetka je velmi milý člověk a hlavně má ke zvířatům krásný vztah a ta to samozřejmě poznají. Po jedenácti dnech jsem našla u ní doma naprosto spokojeného a veselého ptáčka. Příště už tedy pojedu naprosto bez obav. Ještě jednou moc děkuji.
Eva Č.

Hlídání leguána Cecila
Moc děkuji za obstarání leguána zeleného při naší dovolené a doufám že Vaše firma bude pokračovat a my budeme Vaše služby využívat.
Vlastimil H.

Hlídání andulky Montyho
Pridavam odporucanie :-) Anetka sa nam starala o andulku. Dostavali sme informacie a fotky ako sa Montymu dari, ci je vsetko v poriadku. Vtacik bol spokojny a stastny, myslim ze zebricky mu robili prijemnu spolocnost :-) Urcite sa znovu ozveme ak pojdeme na dovolenku. A este raz dakujeme!
Eva P.

Hlídání potkanice Rozinky
Moc bych chtěla Anetce Baklové poděkovat za hlídání mé potkanice Rozinky, zatímco jsem byla V Černé hoře na dovolené. O Rozinku bylo přepychově postaráno, a vypadala velmi spokojeně. Od Anetky jsem dostávala během pobytu v zahraničí zprávy a fotky o tom jak hlídání probíhá a jak vše Rozinka zvládá. Takže všem co by případně hlídání potřebovali, můžu hlídání od Anety Baklové vřele doporučit. Mnohokrát Anetce děkuji.
Adéla B.

Hlídání králíčků Bubu a Ňuchni
Dobrý den, ráda bych slečně Baklové poděkovala za skvělé hlídání našich dvou králíků Bubáka a Ňuchni během naší dvoutýdenní dovolené. Myslím, že si naši mazánci „svou dovolenou“ u slečny Anety výborně užili. Kromě nezbytné péče, jako je krmení, čerstvá voda nebo vyčištěné klece, měli denně možnost proběhnout se po místnosti nebo venku na zahrádce. Slečna Aneta má ke zvířatům velmi hezký vztah, určitě její služby budeme využívat i v budoucnu.
Markéta

Hlídání skinny morčátek Urgiše a Samíka
Přidáváme se ke spokojeným „zákazníkům“ :) Anetě jsme svěřili naše dva skinníky Urgiše a Samíka a určitě ne naposled. Kluci po návratu vypadají spokojeně, jakoby naši nepřítomnost ani nepostřehli :-) Moc děkujeme za péči, každodenní info a milý přístup.
Nina P.

Hlídání králičího beránka Nonu
S radostí jsme uvítali, když jsme na netu našli odkaz na hlídání drobných mazlíčků. Slečnu Anetu jsme sice neznali, ale její webové stránky nás zaujaly hned na první pohled. A udělali jsme dobře. Aneta je velice milá slečna a náš králíček se měl u ní jako v bavlnce. Když jsme si pro něj přišli, byl naprosto spokojený. Vůbec nic mu nechybělo. Moc děkujeme a za rok zase na shledanou.
Kateřina S.

Hlídání králíčka Lojzinky
Chtěla bych Anetě poděkovat za hlídání naší králice Lojzy. Kontakt jsme na Anetu dostali od naší paní doktorky, která ji vřele doporučovala. Aneta nám pomohla vyřešit situaci týkající se dovolené, na kterou jsme naši Lojzinku nemohli vzít a neměli jsme ji komu svěřit. Hned na první e-maily reagovala Aneta velmi mile a vstřícně, tak jsem měla radost, že máme pro Lojzinku milou pečovatelku. Stejně tak i setkání s Anetou bylo příjemné. Na Anetě je vidět, že má zvířátka opravdu ráda a péče o ně ji moc baví. Lojzinka u ní byla spokojená a bylo o ni dobře postaráno. Služby Anety do budoucna určitě využijeme.
Michaela W.

Hlídání potkanic Louise, Lily a křečka Baileyho
Anetce svěřujeme svá zvířata už nějaký ten pátek, poprvé to byl pouze náš křeček Bailey a teď, o velkých prázdninách, se k němu připojily ještě naše dvě potkanice Lily a Louise. O tom, proč jsme opět využili Anetiných služeb rozhodla především její profesionalita, spolehlivost a vysoká kvalita. Vím, že naši miláčkové jsou v dobrých rukách, nic se jim nestane a hlavně o ně bude dobře postaráno. Práci, kterou Aneta dělá, může dělat pouze člověk, který zvířatům rozumí a který je miluje a tím ona rozhodně je.
Veronika a Benoît

Hlídání morčátek Elisy a Leyi
Chystali jsme se na dovolenou a měli jsme problém s hlídáním. Náhodou jsme na internetu narazili na tyto stránky a velmi nás zaujaly. Vzhledem k tomu, že jsme nenašli jiné řešení, jsme k Anetě holky odvezli a po opouštění našich berušek jsme měli velmi dobrý pocit :-) Během 10 dní na dovolené jsme dostali informativní SMS a MMS, abychom věděli, jak se holkám daří. Po návratu jsme si pro ně dojeli a byli jsme velmi spokojení s péčí o ně, proto myslím, že služeb Anety v budoucnu ještě určitě využijeme :-) Člověk je klidnější, když jsou jeho miláčci v rukou člověka, který jim opravdu rozumí.
Karolina J. a Jirka D.

Hlídání králice Emilky
Když jsme před dovolenou hledali na internetu nějaký hotýlek či hlídání pro naší králici Emily, byli jsme z toho dost nervozni. Emča má zvláštní povahu, není hned kamarádka s každým a je na svou paničku dost fixovaná. Po prvním telefonátu se slečnou Anetou naše obavy trochu opadly a po předání Emily k hlídání jsme už byli naprosto klidní. Samozřejmost s jakou slečna Anetka pomohla vynést vše potřebné do bytu, přivítala se s Emčou, ukázala mi kde bude mít klec a jaké bude mít „sousedy“ mě ujistila o tom, že bude o našeho miláčka dobře postaráno a že Anetka má ke zvířatům opravdu skvělý vztah. Když jsme pak na dovolené od Anetky dostali mail, kde nám popsala jak se s Emčou postupně sbližují a k tomu přidala fotky byli jsme naprosto v klidu. Kontakt na Anetku si pečlivě uložíme a kdykoliv budeme potřebovat určitě jejích služeb využijeme znovu a velice rádi.
Eliška Č.

Hlídání morčat Borise, Scofielda a Dextera
U slečny Baklové jsme měli přes víkend na hlídání naše 3 morčata – Borise, Scofielda a Dextera. S jejími službami jsme byli velmi spokojení – my i morčáci. Dostali jsme také zprávu o klucích, abychom věděli, jak dobře se mají. Ocenila jsem především, že má slečna Baklová zkušenosti s přerůstajícími zuby u hlodavců. Takže jsem se nemusela bát, že by se v případě potřeby nedokázala postarat o Borise, který má se zuby dlouhodobé problémy. Děkujeme jí tímto za vzornou péči o zvířata a budeme se těšit příště!
Kamila O.

Hlídání králíčka Kiary
Po dobu naší dovolené jsme potřebovali pohlídat našeho králíčka jménem Kiara. Bohužel v rodině ani u příbuzných to nebylo možné. Tak jsme začali pátrat na internetu a objevili jsme stránky slečny Anety Baklové o hlídání domácích mazlíčků. Moc se nám líbilo jejich výborné zpracování s veškerými informacemi, které jsme potřebovali vědět. Přes e-mail jsme se slečnou Anetou domluvili podrobnosti hlídání. Předání králíčka proběhlo v pohodě, viděli jsme kde bude ubytovaná a popovídali si o jejích zvyklostech. Během naší nepřítomnosti nám slečna Baklová poslala zprávu, jak se Kiarka má a MMS s jejími fotkami. Hned jsme byli klidnější, že jí tam nic nechybí. Po našem návratu vypadal králíček spokojený a odpočinutý, zrovna jako my po naší dovolené. Slečně Baklové můžeme jen poděkovat, jak se dobře postarala o našeho mazlíčka a jejích služeb budeme určitě využívat i nadále.
Iva Š.

Hlídání fretky Endyho
Slečně Anetě jsem svěřila do na hlídání freťáka Endyho – ač je to společenský neposeda, tak dokáže v bytě udělat pěkný nepořádek a ne každý má fretky v oblibě, ale s tím Anetka neměla žádný problém. Předání bylo milé, vstřícné, profesionální, prostory pro zvířata velice útulné a co je hlavní slečna se ve zvířatech opravdu vyzná a má k nim kladný vztah. Endy byl nadmíru spokojený a vypadalo to, že se mu ani nechce domů. Cena za hlídání supr a individuální přistup k nezaplacení (ne jak v určitých centrech na hlídání, kde zvíře zavřou do klece a strašně je obtěžuje se o něho postarat a ještě za to „nic“ k tomu zaplatíte nehoráznou sumu). Slečnu Anetu mohu jen a jen doporučit, lepší servis pro Vašeho zvířecího miláčka snad ani neseženete.
Lucie J.

Hlídání senegalského papouška Filippa
Kvalitní a srdečné hlídání mazlíčků! Můj papoušek Filipp se vrátil domů sťastný a veselý, jako by byl na dovolené v luxusním hotelu! Příště se zase obrátíme sem a budeme spokojeni, že bude Filíppek v pořádku!
Ksenia Lykina

Hlídání králíčka Ráchela
Svěřili jsme Anetě na týden do péče králíka Ráchela během naší dovolené. Skvělý servis, informace pomocí sms a mms. Ceny, přístup, péče – vše bezva. Dopručuji všem ostatním zájemcům. Příště zase, zůstávám spokojeným zákazníkem :-)
Jiří P.

Hlídání potkanů a rybiček v Chovatelské stanici Mouseville
Celkem 60 potkanů, potkaní mláďátka a obyvatelé akvária – rybky, ráček a žebrovník tímto velmi děkují své několikadenní chůvě Anetce ;-) Před odjezdem na každoroční několikadenní dovolenou jsem zjistila, že bohužel nemohu počítat s obvyklým dohledem nad našimi zvířátky od mé dlouholeté kamarádky, jelikož ji čekala školní exkurze a tudíž také odjezd z Prahy na několik dní. Nejprve jsem si myslela, že se budu muset dovolené vzdát a zůstat v Praze se zvířátky, ale poté mi byla doporučena slečna Anetka. Vyměnily jsme si spolu několik emailů, během kterých jsem byla čím dál tím více přesvědčena, že budu moct nakonec odjet a že Anetka u nás vše zvládne. Domluvily jsme si dva dny před mým plánovaným odjezdem na dovolenou informační schůzku u nás doma, během které byla Anetka informována o způsobu krmení, kde je jaké krmení uloženo a o krmných dávkách pro jednotlivé potkaní skupiny. Dále byla informována o zdravotním stavu zvířat a možných případných problémech či komplikacích. Sama se nabídla, že také nakrmí rybičky v akváriu a zalije květiny v bytě. Podepsaly jsme smlouvu a předávací protokol na klíče a já mohla v klidu odjet. Během celé dovolené jsme byly v telefonickém spojení. Domluvily jsme si dvě návštěvy u nás doma. Anetka mi pokaždé, když k nám dorazila a zvířata zkontrolovala, napsala sms a já ji obratem zavolala zpět. Popovídaly jsme si o aktuálním stavu nás doma a já si mohla v klidu dál užívat dovolenou. Po návratu domů měla zvířata ještě zbytky krmné směsi v miskách, vodu v pítkách. Vše bylo v pořádku a výborně zajištěno. Všechna zvířátka byla zdravotně v pořádku, spokojená a bylo o ně opravdu velmi dobře postaráno. Tímto bych chtěla Anetku velmi doporučit všem, kteří hledají hlídání pro svého mazlíčka nebo mazlíčky. Je to velmi svědomitá a šikovná slečna milující zvířátka, která výborně zvládla několikadenní péči o větší počet cizích potkánků. Určitě, pokud budu opět někdy potřebovat hlídání svých zvířátek, tak se na Anetku velmi ráda obrátím.
Helena L.

Hlídání králíčků Itínka a Fílinky
Chtěla bych poděkovat za hlídání králíčků, které jsem potřebovala z důvodu odjezdu do zahraničí na poslední chvíli. Slečna byla v telefonu milá a ráda mi pomoc nabídla. Při každém telefonátu mi telefon zvedla a vzájemně jsme se dohodly na dalším řešení k hlídání. Její adresa na internetu je popsáná přehledně a jednoduše je k nalezení. Mile mě překvapila SMS, kde slečna psala, že když budu před domem, tak ji mám prozvonit na mobil, aby se zvířátka, která již hlídala, nepoplašila. Při setkání byla milá a nabídla pomoc při přenesení věcí k ní. Doma se s králíčkama přivítala a přenesla je z přepravky do klece. Líbilo se mi, že má čistý, moderní byt, až moc hezký na to, aby ji ho zvířátka poničila. Trpělivě vyslechla informace týkající se zvyklostí zvířat. Při předání byla podepsáná smlouva, která chrání jak klienta a jeho zvíře, tak i ji. Platba je možná buď na začátku nebo na konci hlídání. Králíčky mi předala v pořádku a domluveném čase. Pro příští hlídání mi nabídla slevu. Touto cestou bych ji ráda ještě jednou poděkovala.
Hradecká, Itínek a Fílinka

Hlídání šesti myšek
Před naší dovolenou nastal problém kam dát naše myšky. Nikdo z příbuzných a známých je nechtěl, protože se jich bojí nebo nemají ten správný vztah ke zvířatům. Byla jsem moc ráda, když jsem našla na internetu kontakt na slečnu Baklovou. Myšky jsem jí svěřila a dovolenou si užila v klidu, že je o ně postaráno. Příští rok je dám zase ke slečně Baklové, protože jim tam bude dobře.
Monika T.

Hlídání morčete Agátka
Kontakt na slečnu Anetu jsem našla na veterinární ambulanci na magistrále 5.května. s Anetou jsme si psaly o morčátkách ještě dávno před tím, než šel Agátek na dovolenou :-) Z předešlé korespondence mi bylo jasné, že lepší hlídání pro něj neseženu. Doma u slečny Anety je cítit pozitivní energie, zvířátka jsou moc spokojená a Agátek se může dokonce proběhnout i po kuchyni. Agátek byl sice chvilku netykavka, ale rychle se rozkoukal a hned se chtěl mazlit. Agátek je pohodář, velký mazel, má rád lidi a rád blbne. Jsem moc ráda, že mám možnost dát ho k Anetě, když potřebujeme na pár dní odjet. I když se mi po něm stýská, je to lepší než, aby byl doma sám. No a velkou radost pak udělá MMSka a zpráva o tom jak se Agátek má, to je opravdu moc milé. Děkuji, Aneto
Jitka N.

Ahoj, jmenuju se Agátek a mám bezva paničku, která si se mnou hraje, mazlí (nejradši mám drbání na zádech, to se úplně rozplácnu a někdy i usnu) a dává mi samé dobrůtky, které mám rád. Někdy, ale musí odjet a já pak jezdím na dovolenou ke slečně Anetě. Je to tam príma, hezky se o mě stará, hraje si se mnou, dostanu čerstvou travičku a zeleninu a můžu se i proběhnout po kuchyni. Ze začátku jsem musel dělat trochu fóry, aby to nevypadalo, že mi je to úplně jedno, že mi panička odjede a že mě šoupli někam kde to neznám, ale dlouho se zlobit neumím a tak jsme se s Anetkou skamarádili. Je pravda, že domů se těším, přece jen doma je doma, běhám si tam, jak chci po celé kuchyni (nejvíc mě baví motat se pod nohama, když se mi připravuje nějaká dobrůtka), ale Anetku rozhodně doporučuju všem. Ahoj a třeba se tam někdy potkáme.
Agátek

Hlídání morčátek Enigmy, Geneth a Jenny
Kontakt na slečnu Anetu som našla na internete, keď som prechadzala stránky ohľadne „hlídaní“ rodinných miláčikov. Hľadala som empatickú osobu, ktorá má nielen kladný vzťah k zvieratám, ale im aj rozumie. Zároveň bola pre mňa dôležitá krátka vzdialenosť, časová dostupnosť, flexibilita, zodpovednosť a spoľahlivosť opatrovateľa, pretože nikdy neviem, kedy budem potrebovať postrážiť moje morčacie baby. So svojim výberom som veľmi spokojná a morčinky tiež.
Janka K.

Hlídání želvičky Čopy
Poprvé jsme měli naši želvu mimo domov na hlídání. Byli jsme moc spokojeni, bylo o želvičku dobře postaráno, vypadala velmi spokojeně, když jsme si ji vyzvedávali. Také nás potěšilo, že jsme během našeho odloučení dostávali o ní zprávy. Přišly nám dvě fotografie, kde želva vyhlíží, že ji vše svědčí. Pokud budeme zase někdy těchto služeb potřebovat, určitě je využijeme. Všem majitelům zvířecích mazlíčků můžeme jen vřele doporučit.
Dina Z.

Hlídání morčete Zoubka
Děkujeme slečně Anetě za perfektní péči o našeho čtyřnohého chlupatého kamaráda Zoubka, který do naší rodiny přibyl krátce před odjezdem na jarní prázdniny. Zatímco my jsme týden lyžovali v Alpách, užíval si Zoubek svou dovolenou v Nuslích ve společnosti dalších čtyřnohých kamarádů. Díky MMS a SMS zprávám od Anety jsme po celou dobu věděli, že je o něj dobře postaráno. Po návratu vypadal svěže a odpočatě, dokonce se naučil panáčkovat. Služeb slečny Anety jistě v budoucnu využijeme znovu a všem chovatelům domácích mazlíčků ji můžeme vřele doporučit.
Jana B.

Hlídání dvou agapornisů
Kontakt na slečnu Anetu jsme našli na internetu, když jsme hledali, jaké jsou možnosti najít někoho na hlídání papoušků, abychom mohli odjet na týden na hory. Slečna Aneta nám vyšla vstříc a skvěle se postarala o naše dva ptáčky. Během týdne nám přišla mms s obrázkem ptáčků a informací jak se jim daří. Moc jí tímto děkujeme, byli jsme velmi spokojeni a rádi využijeme jejích služeb v případě potřeby i příště.
Beňovi

Hlídání myšek Flíčka, Ferdy a Ferdy a potkanů Mufa a Dráčka
Odkaz na stránky slečny Anety mně dala kamarádka a byl to tip k nezaplacení! Postarala se o moje dvě potkánkyně a tři saténové myšičky u mě doma po dobu 12 dnů, kdy jsem byla na dovolené, byla jsem moc ráda, že mně takto vyšla vstříc a nemusela jsem myšáky nikam stěhovat. Holky byly po návratu v pohodě, šťastné, spokojené a zase o něco více rozmazlené a co jsem moc ocenila, že mně Aneta ještě koupila novou podestýlku a vyčistila myšákům klece než jsem se vrátila, takže už jsem po návratu mohla jen vybalit a rozmazlovat a rozmazlovat :-) Všem můžu určitě doporučit a pokud budu v budoucnu potřebovat nějakou péči, pomoc, určitě se na Anetu obrátím znova!
Jitka Havelková

Hlídání křečka Baileyho
Anetě jsme svěřovali našeho křečka na 14 dní. Hned od prvního dojmu jsem si byla jistá, že bude v dobrých rukou. Během naší dovolené jsme dostávali MMS a SMS o tom, jak se našemu prckovi daří, pravidelně dostával ovoce a byla mu měněná podestýlka. Když jsme si křečka přijeli vyzvednout, vypadal spokojeně a určitě nestrádal. Měla jsem trochu obavy, jestli s námi vůbec bude chtít jet domů. Byli jsme maximálně spokojení a příště určitě využijeme Anetiných služeb znova.
Veronika B.

Hlídání potkanic Abby, Arwen a morčátek Rozárky a Leontýnky
Anetě jsem svěřila svá dvě morčátka a dva potkánky během mé dovolené v Egyptě. Poprosila jsem ji, aby mé dlouhosrsté morče vykoupala a ostříhala, což se ji povedlo znamenitě. Nakoupila jim ovoce a zeleninu, takže morčata byla spokojená, když měla co žrát :) U jedné potkaní holky bohužel již ze začátku propukla nemoc, tak Aneta ihned navštívila veterináře a pravidelně podávala potkance ze stříkačky antibiotika, dbala na to, aby dostatečně pila a servírovala ji různé dobrůtky,aby ji přinutila jíst. Musely to pro ni být stejné, ne-li větší nervy jako pro mě. Tímto ji moc děkuji a příště, až zase někam pojedu, tak vím, na koho se obrátit.
Iva R.

Hlídání morčátek Bernadetty, později i Maly
Děkujeme za hlídání našeho morčátka Bernadetty a skvělou péči. Potřebovali jsme narychlo hlídání v průběhu dvoutýdenní dovolené. Naše morčice si pár dní před odjezdem rozškrábala ošklivě oko a bylo potřeba jí pětkrát denně kapat antibiotika. Díky skvělé péči slečny Anety se nakonec oko úplně zhojilo, za což jsme rádi. Celkem nám hlídala naše morčátko dvakrát a pokaždé jsme byli všichni maximálně spokojeni a rádi jejích služeb znovu využijeme. Ještě jednou děkujeme.
Dagmar K.

Hlídání královského papouška Maxe
Po tom co jsme se vrátili z dovolené tak jsme našeho papouška královského jménem Max vyzvedli u Anety Baklové zcela v pořádku a dobré náladě. Chtěli bychom touto cestou Anetě poděkovat, že to s tím naším někdy otravou vydržela a dobře se o něj starala. Po zkušenostech z minulého roku kdy jsme našeho Maxe nechali na hlídání jinde bych jistě neměnil. Tenkrát jsme si ho od jedné paní vyzvedli po dovolené ve zcela zbědovaném stavu, kdy měl vypadaná péra byl apatický a nebyl schopen uletět slovy dva metry. Naštěstí to po návštěvě u veterináře cca za pět dnů rozchodil. Určitě hlídání u Anety Baklové doporučujeme.
Belicovi

Hlídání fretek Vicky, Louise a Elisabeth
Dobrý den Aneto, chtěla jsem vám ještě jednou poděkovat za hlídání těch mých tří rarášků. Vím, že je s nimi někdy těžké pořízení a společně dokáží napáchat pěknou škodu. Podle toho, v jak dobré náladě se vrátili, vím jistě, že se u vás měli jako ve fretčím ráji a ani si nevšimli, že jsem pryč. Jsem ráda, že jsem vás našla, protože by se mi nikdo z mých známých o ně nepostaral s takovou péčí, jako vy. A navíc jsem si díky vám mohla dovolenou naplno vychutnat, aniž bych si dělala starost o ty svoje „ratolesti“. Vaše „Hlídání mazlíčků“ budu určitě doporučovat dalším páníčkům, co potřebují občas pohlídat svoje „děti“.
Katka

Hlídání gekončíka Jewela
Rádi bychom touto cestou poděkovali slečně Anetě Baklové za vynikající péči o našeho gekončíka nočního. Měla pro něj všechno předem pečlivě připravené – terárium i žárovku, teploměr i vlhkoměr. Navíc nám během deseti dnů pravidelně psala sms, jak se našemu milému gekončíkovi výborně daří a jak se spolu navzájem pozorují. Aneta své svěřence od první chvíle bere jako své vlastní, je cítit její hluboké porozumění a zaujetí v péči o ně. V závěru nám ještě poslala nádherné fotky!
Jana Hasalíková s dcerou Veronikou

Hlídání ježka Jezinky a deseti myšek
I naše malá ZOO…Jezinka a 10 myšek děkují Anetě za super hlídání, zprávy a fotky… Všichni byli moc spokojeni!!!
Anna D.

Hlídání morčátka Ťapky
Rády bychom ještě jednou poděkovaly paní Anetě za skoro dvoutýdenní hlídání našeho půlročního morčátka Ťapky – Ťapka se vrátila moc spokojená a dokonce je i po pedikúře. Paní Aneta je skutečně mimořádná a svoji práci dělá z lásky ke zvířatům, nikoliv kvůli penězům. Všem vřele doporučujeme služby Hlídání mazlíčků Petland.
Dana a Anetka

Hlídání králíčka Tedynky
Před týdnem jsme se vrátili z dovolené, kterou jsme si mohli užít i díky slečně Anetě, která se nám starala o našeho člena rodiny, králíčka Teddynku. Její laskavý přístup k domácím mazlíčkům je zřejmý na první pohled. Po celou dovolenou jsme dostávali každý den informace včetně fotografií a videí, jak se jim společně daří. Naše Teddy nejevila žádné známky odloučení, takže se měla určitě skvěle. Děkujeme za Vaše služby a rádi jich opět příště využijeme. Vřele Vás doporučujeme.
Moidlovi

Hlídání papoušků Aka, Vita, Oskárka a Angela
Vřele doporučujeme Ing. Anetu Baklovou (Hlídání mazlíčků Petland). Profesionálně, pečlivě, s porozuměním, sympatií a citem pro zvířata se starala o naše čtyři papoušky.
Díky.
Jana + Julius + Ako, Vito, Oskárek + Angelo

Hlídání ježka Waffle
Velké díky za hlídání Wafflinky, vážíme si vaší vstřícné komunikace během 14ti denní dovolené a přidáváme se k zástupu spokojených majitelů zvířectva, o které jste úžasně pečovala, pečujete a budete nadále s láskou pečovat. Jste milá.
Gizela V.

Hlídání potkanic Inky, Istrie, Qui a Quadrati
Děkujeme za hlídání. Vše proběhlo v pořádku a holky byly očividně spokojené.
Valentina D.

Hlídání králíčků Bella a Morrise
Keďže som po rozchode s priateľom zostala na mojich dvoch šibalov – zakrslých králičkov Bellka a Morrisa – sama, potrebovala som nájsť spoľahlivého človeka, ktorý je zodpovedný a má rád zvieratká, ktorý mi králičkov v prípade nutnosti postráži, nakŕmi, poupratuje klietky a nechá vybehať (keďže to nie sú úplne klecoví králičci). Mám veľmi dobré skúsenosti ako s hlídáním u Anetky doma (keď musel Bellko brať navyše aj antibiotiká ráno-večer), tak u mňa doma, nakoľko bývam pomerne blízko na Prahe 4. Je super, že sa dá dohodnúť aj na hlídání na poslednú chvíľu, keďže niekedy je život nevyspytateľný a človek musí odísť preč. Je vidieť, že Anet má zvieratká rada a aj keď toho má občas veľa, nenechá vás v štichu a pomôže. Ďakujeme aj s králičkami a určite sa opäť stretneme – už po piatykrát?
Martina

Hlídání zakrslého králíčka Ráchela
Jako stálý zákazníci jsme opět dali před 14 dny našeho králíka do péče „Hlídání mazlíčků Petland„. Tentokrát, asi 2. den naší dovolené, nastaly komplikace, nežral a celkově se choval podivně. Majitelka firmy Aneta se domnívala, že se jedná o přerostlé zuby a zánět v uchu. Přes SMS jsme se s ní dohodli, že raději zajede s králíkem k „naší“ veterinářce. Ta druhý den potvrdila Anetinu diagnózu, provedla potřebné zákroky a nastavila léčbu – tj. 3x denně vyplachovat ucho, 1x za 3 dny injekci. Navíc se musel králík ručně krmit, protože odmítal sám žrát. Místo toho, abychom museli dovolenou přerušit a vrátit se, Aneta se po celou dobu naší nepřítomnosti o králíka postarala a prováděla všechny nutné úkony. Při našem návratu nám králíka předala skoro zdravého a rozkrmeného (žral sám a nebylo nutno ho ručně krmit). Dostali jsme hodně nadstandardní servis a dle informací mých známých u jiných hlídacích agentur ne zcela běžný. Ještě jednou děkujeme za vše a zůstáváme věrnými zákazníky.
Jiří P.

Hlídání fretky Sunny
Chtěla jsem moc poděkovat za hlídání fretky Sunny, která je „kousalka“. Aneta zvládla vše na jedničku a velmi detailně nás o všem informovala. Mohu všem doporučit, mazlíčkové jsou zde v dobrých rukách. Díky!
Patricie Porciatti

Hlídání králíčka Garfielda
Ráda bych ještě jednou touto cestou poděkovala slečně Ing. Anetě Baklové za její laskavý a profesionální přístup ke zvířatům a jejich páníčkům. Služby Petlandu jsem objevila prostřednictvím webových stránek, které mě díky jejich pěknému vzhledu a srozumitelnému obsahu hned oslovily. Nejprve jsem slečnu Anetu požádala o ostříhání srsti a drápků u mého teddy králíčka. Obratem reagovala na můj e-mail a domluvily jsme si termín. Již při mém prvním setkání s ní mi bylo jasné, že je to člověk s dobrým srdcem, který dělá svoji práci naplno a s láskou. Po dvou hodinách jsem si od slečny Anety přebírala spokojeného fešáka:-). Za čtrnáct dní se mi naskytla příležitost odjet s rodinou na poslední chvíli na zahraniční dovolenou. Okamžitě jsem věděla, že Garfíkovi nebude nikde lépe, než u slečny Anety. Čtyři dny před nástupem na dovolenou jsem slečnu Anetu požádala o týdenní hlídání mého králíčka. Bylo to na poslední chvíli, a tak jsem měla obavu, jestli to bude takhle narychlo vůbec možné. Slečna Aneta, přestože má v těchto letních měsících napilno, odpověděla na moji prosbu velice vstřícně a na hlídání jsme se domluvily. Při předávání jsem měla možnost vidět, kde bude Garfík bydlet a seznámit ve stručnosti novou náhradní paničku s jeho zvyky. Během naší zahraniční dovolené mě pravidelně SMS informovala o tom, jak se Garfíkovi daří. Po příjezdu z dovolené jsme si domluvily termín předání. Ve smluvený čas nám s přítelem snesli Garfíka i veškeré jeho vybavení dolů před dům, za což jim moc děkuji. Před domem na mě čekala usměvavá slečna Aneta, ze které vyzařuje optimismus a pozitivní energie, spolu s mým teddy králíčkem. Po příjezdu domů byl Garfík veselý a spokojený, je vidět že se měl po dobu naší dovolené u slečny Anety dobře a nic mu nescházelo. Druhý den mě velice mile překvapil e-mail, ve kterém mi slečna Aneta poslala krásné momentky Garfíka během pobytu v Petlandu.
Závěrem bych chtěla napsat, že služby slečny Ing. Anety Baklové jsou prvotřídní. Má individuální přístup ke každému klientovi, je velice vstřícná a laskavá a je mi ctí, že jsem měla možnost ji poznat. Určitě jejích služeb ráda v budoucnu znovu využiji a všem, kteří chtějí mít jistotu, že po dobu jejich nepřítomnosti bude o jejich zvířecího miláčka prvotřídně postaráno, vřele jejích služeb doporučuji.
Petra a Garfík

Hlídání psů

Venčení křížence Bruta
Vážení, jsem sice Vaší krátkodobou klientkou, ale o to více Vám chci poděkovat za Vaše služby, které poskytujete a hlavně za to, jaký úžasný vztah máte k našim domácím mazlíčkům. Od dubna letošního roku pro mě čtyřikrát týdně venčíte mého dosud dosti neklidného křížence – psa z útulku starého necelé tři roky a díky Vaší péči je za tu dobu, kterou s ním trávíte podstatně klidnější, radostnější a běžně zvládá i ostatní fenky i psy, uklidnilo se u něj i neustálé štěkání na ostatní psy. Změnil pozitivně i vztah k mnoha lidem, od kterých se doposud nenechal pohladit, nyní má velmi rád společnost a občas ji sám i vyhledává. Jsem nadšená tím, jak zodpovědně svoji práci odvádíte a přeji Vám mnoho dalších úspěchů ve Vaší záslužné činnosti.
S pozdravem
Zuzana Vostřezová

Hlídání čivav Barušky a Lili
Aneta Baklová mi hlídala 2 čivavy již třetím rokem a nemohu si její služby vynachválit. Nikomu jinému bych je nesvěřila. Menší naučila chodit ze schodů a do schodů (vůbec nechápu, jak to dokáže během pár dnů, když doma to rok nešlo!!!!!). Skvělá péče, skvělé služby. Vřele doporučuji!
Jitka H.

Hlídání ridgebacka Balloa
Absolutní spokojenost a velké poděkování za skvělou službu. Vše vždy rychle a spolehlivě dohodnuto, ale největší radost je, vidět našeho obřího ridgebacka, s jak ohromnou láskou se se svou slečnou na hlídání vítá. Vždy se k ní těší, má ji rád a my jsme spokojeni neb víme, jak skvěle je o něj postaráno, a že se mu někdo věnuje. Petland doporučuju s čistým svědomím, neb využíváme opakovaně a je to pro našeho psa to nejlepší, co jsme mohli zajistit. Ani nikdo z členů rodiny by nebyl schopen se takhle láskyplně a zároveň odborně o našeho psa postarat. V době, kdy byl ještě nutný výcvik a trénování poslušnosti, skvěle slečna pomohla a pokračovala důsledně v našich zvycích a odbourala i některé zlozvyky. Opravdu velmi děkujeme!!!!
Chalid H.

Hlídání štěňátka Rustyho z Útulku Libeň
U slečny Baklové jsme měli na hlídání 3 měsíční štěňátko Rustyho. Rusty je z libeňského útulku, ale vzhledem k tomu, že mu nesvědčí útulkové prostředí, mají ho na starosti dobrovolníci. Jelikož jsem již neměla dovolenou a musela až do Vánoc chodit do práce, našla jsem službu Hlídání mazlíčků Anety Baklové a domluvila si s ní původně 4 denní hlídání Rustyho na 9 hodin denně. V pondělí jsem však nečekaně musela do nemocnice a slečna Baklová mi velmi flexibilně vyšla vstříc s celodenní péčí o Rustyho po dobu 2 dnů. Slečna Baklová má k dispozici i zahradu, kde se pejsek může bezpečně vyvenčit a proběhnout a o pejska se stará nepřetržitě. O Rustyho se starala vzorně, bylo vidět, že u ní byl spokojený. Při vyzvedávání mě slečna Baklová poctivě informovala o průběhu dní a dalších důležitých věcech. Se službami Anety Baklové i s jejím přístupem mám jen tu nejlepší zkušenost a určitě ji v případě potřeby znovu využijeme.
Hanka Tesařová, Útulek Libeň

Hlídání fenky Bailey
Slečna Lucka byla moc milá a Bailey vypadala spokojeně a doma byla unavená, tedy měla určitě spoustu zábavy. Bylo milé, že nám Lucka poslala fotky. Příště určitě zase využijeme Vaše služby. Hezký den
Aneta Vavroušová

Hlídání šeltie Bondyho
Děkuji moc za Vaše služby, hlídání dopadlo skvěle!!! My jsme s Bondym vzájemní závisláci, takže to očekávání bylo trochu nejisté, ale Bondy se zapojil do smečky slečny Míši nakonec docela dobře, nakonec možná to odloučení snášel lépe než já. Měl nové psí kamarády, a jak jsem viděla při vyzvedávání, oblíbil si i dočasnou paničku (vím, že on zase s tou náklonností hodně šetří…). A to mne ubezpečilo, že se měl určitě dobře. Vrátil se mi ve výborném stavu. Ještě bych chtěla poděkovat za spoustu odborných informací o chování a výcviku, které jsem získala od slečny Míši při seznamovací procházce a při vyzvedávání…
Jsem moc ráda, že jsem objevila Vaši agenturu, určitě bych ji každému doporučila.. Sama vím, že, kdo miluje svého pejska tak ho nechce opustit, a většinou dovolenou vzdá, protože mu nechce způsobit trauma – ale s klidným svědomím mohu potvrdit, že dokážete zajistit naprosto bezpečnou profesionální péči (a to i závislákům).
Ještě jednou díky a velkou pochvalu
Věra Brožková

Hlídání ridgebacka Marwina
MOC bych chtěla, touto cestou, poděkovat Anetě za hlídání našeho „mimina“ – konečně jsem našla někoho, kdo nám ho pohlídá Marwina, aniž bych ho musela dávat do psího hotelu apod. Budu ráda,když nám ho Aneta bude hlídat, taky jsem ocenila info v podobě sms zprávy + fotečky, během naší nepřítomnosti. Je pro nás důležité, že jsme v klidu, protože je náš pejsek v pohodě.
Liana B.

Hlídání fenky Maidan
Ještě jednou velké díky za hlídání naší Maidan! Anetě za rychlé a bezproblémové jednání a Míše za to, že to s tím naším ďáblíkem zvládla levou zadní a s úsměvem! Určitě doporučuji se na holky obrátit, pokud budete potřebovat super chůvy pro vaše mazlíčky.
Kateřina H.

Hlídání beagla Káma
Plánovali jsme dovolenou a řešili jsme, co s naším psem kterému je 13 let. Je to beagle se vším všudy, to znamená že, si dělá, co chce. Obrátili jsme se na Hlídání mazlíčků z důvodu, že se nám líbilo, jak bude náš pes bydlet, ne v kotci, jak se všeobecně nabízí, a to se nám velmi zamlouvalo. Tak se vší důvěrou a strachy jsme ho předali do rukou této pro nás dosud neznámé firmy. V průběhu pobytu, Kámo onemocněl zánětem močových cest, Jenny okamžitě šla s Kámem na veterinu a nechala ho pořádně prohlédnout. To znamenalo častější procházky, podávat pravidelně antibiotika a vlastně mnohem více starostí. A Jenny se toho zhostila na výbornou. Dostávali jsme pravidelně informace přes skype, mms a děvčata s námi dokázala řešit i složitější věci jako náklady u doktora. Po návratu z dovolené jsme si vyzvedli našeho Káma, který sice musel dále brát antibiotika a chodit na častější procházky, ale jinak veselého a spokojeného psa. Tímto bychom chtěli vřele poděkovat za veškerou péči, které se dostalo našemu psovi i nám.
Děkujeme. Pierre Acquaviva

Hlídání psa Rikouška
Jmenuji se Riki. Je mi 2,5 roku a přiznám se, že jsem trošku více temperamentní a někdy až moc úzkostlivý. Je to tím, že jsem žil nějaký čas v útulku…Můj páníček má díky tomu potíž sehnat pro mě hlídání. Ale díky naší kamarádce jsme získali kontakt na Anetu, která byla od prvního okamžiku pravý profík. Moc se mi u ní líbilo a těším se na další hlídání :-) Všem doporučuji!
Riki

Hlídání beagla Otíka
K naší velké radosti jsme po více než roce hledání našli pro našeho bígla Otíka nejen skvělé ubytování a bezpečné hlídání, ale především skutečnou náhradní paničku, která zvládne na výbornou péči o náročného psa, jakým náš Otík dokáže být. Velmi děkujeme za nadstandardní komunikaci e-mailem a MMS. Otík děkuje za pravidelné vydatné procházky a báječné sportovní zážitky a těší se na příští setkání se svou novou kamarádkou.
Tereza H.

Hlídání čivavích brášků Chucka a Rockyho
Před několika hodinami se nám pejsci vrátili ze svého prvního hlídání v životě a nejen oni, ale také my jsme z jejich 3,5 denního pobytu u slečny Anety nadšeni! Pejsci jsou 1,5 roku a 1 rok staří a zatím jsme je nikdy na žádné hlídání nedávali. O Petlandu jsem se dozvěděla z internetu a po přečtení nadšených recenzí jsem se rozhodla slečnu Anetu kontaktovat. Už po prvním e-mailu jsem k této službě měla velikou důvěru – dostala jsem všechny potřebné informace a s pejsky jsme se ještě před samotným hlídáním byli u slečny doma podívat, aby si mohli všechno očichat a nešli do úplně neznámého prostředí. Samotné předání pejsků proběhlo díky profesionalitě Anety úplně v klidu a za pár minut jsme dostali sms zprávu, co pejsci zrovna dělají a že jsou v pohodě a změnu prostředí zvládají. V průběhu celého prodlouženého víkendu v zahraničí jsme dostávali pravidelné zprávy a nádherné fotky našich pejsků z výletů do přírody a mohli jsme si tak v klidu užívat volno dvojnásob. Při příjezdu na nás čekali spokojení, vymazlení a nadšení psí miláčci, kteří vypadali, že si svojí „hlídací dovolenou“ užili stejně dobře jako my. Ráda bych tedy tímto moc a moc poděkovala slečně Anetě za naprosto úžasné a profesionální služby, na které je víc než 100% spolehnutí a doporučila Petland všem, kteří chtějí pro své miláčky láskyplnou náhradu domácí péče a pro sebe klid, že je o ně skvěle postaráno. Už teď máme dohodnutý další termín hlídání a nepochybuji, že se „kluci“ těší stejně jako my.
Kateřina Spěváková

Hlídání štěněte Bolda
Anetko, nádhera, jste poklad Vy i Ivetka. Děkuji za to, že jste a budu se moc těšit do budoucna na využití Vašich služeb.
Pavla N.

Hlídání čivavy Eddieho
Chtěli bychom moc poděkovat slečně Anetě za hlídání našeho Eddieho. Strávil u ní týdenní dovolenou v naprosté spokojenosti a s nepřetržitou péčí (vaření masíčka, drbání, chování, venčení, hraní atd.). Pravidelné zprávy s fotkami nás ujistily, že opravdu netrpí. Edík se nám vrátil spokojený a radostný. Děkujeme a všem doporučujeme.
Karhanovi

Hlídání křížence Alberta
Moc děkujeme Míše za hlídání našeho psa Alberta. Hlídala ho velmi zodpovědně, přizpůsobovala jeho denní program aktuálnímu počasí (velmi horkému) a každý večer nás informovala o tom, co se během dne událo. Albert se vrátil z hlídání spokojený a my jsme mohli s klidným srdcem, že je o něj dobře postaráno, oslavit naši svatbu. Ještě jednou děkujeme!
Inka a Fery

Hlídání fenky Nory
Se službami slečny Anety jsem byla velice spokojená a myslím si, že i Nora se měla báječně. Dokonce se podívala do pražské ZOO :) V průběhu víkendu jsem byla informovaná přes SMS o aktivitách a chování mé fenky. V příchozí MMS byla Nora vyfocená, jak si lebedí v pelíšku a vypadalo to, že jí vůbec nechybím. Což je pro mne velice důležité, jelikož chci, aby si můj pejsek připadal jako na dovolené a nic mu nechybělo. Určitě nebudu váhat s opětovným svěřením Nory i mého druhého psa do Anetiných rukou a zároveň ji vřele všem doporučuji. Vaše zvířátko bude v té nejlepší péči. Obě děkujeme!
Petra M.

Hlídání psa Berta
Svěřili jsme paní Anetě Baklové na večerní hlídání našeho psa Berta. Jedná se o postaršího Parson Russell teriéra, mírně již mrzutého důstojného pána a zároveň celkem solidního „závisláka“. Náš Bert si paní Anetu okamžitě adoptoval a velmi ochotně s ní od nás odešel. Po cca. třech hodinách jsme si vyzvedli naprosto spokojeného a veselého pejska. Po předchozí dohodě absolvoval Bert cestu metrem a poté autem, vše naprosto v pořádku. Za hlídání velmi děkujeme, paní Baklové psa opět bez obav svěříme a službu dogsittingu od paní Baklové můžeme rozhodně doporučit. Děkujeme
Hrochovi + Bert

Hlídání psa Athánka
Děkujeme za hlídání našeho neunavného divocha. Athánek byl spokojený, veselý a hlavně vděčný za společnost a za to, že nemusel být sám doma. Velmi nás potěšilo, že jsme v průběhu dne dostali zprávu o tom, jak se Athánek má a také 3 fotky. Jsme rádi, že jsme narazili na hlídání mazlíčků a že měl Athánek Anetu sám pro sebe.
Dana K.

Hlídání trpasličího pudla Orinka
Již třetím rokem využívám tuto firmu k naprosté spokojenosti. Ráda bych poděkovala paní Anetě Baklové za její profesionální a vstřícný přístup při hledání termínů a vím dobře, že to nebývá lehké. Chvála patří i výběru „hlídacích tet“. Mám trpasličího pudlíka „závisláka“ a jeho novou „tetu“ Nicole si náš Orinek na první pohled zamiloval. Má láskyplný vztah k pejskům a nejedná se jen o běžné hlídání a venčení. Prožil s ní nyní úžasný týden plný her na cvičišti a mezi ostatními pejsky. Orinek si svou dovolenou opravdu užíval, dokonce si i zaplaval. Ano, všem páníčkům a paničkám vřele doporučuji, budete mít nejen vy klidnou dovolenou ale i dostanete zpět šťastného a spokojeného pejska, který se bude rád k „tetám“ vracet a těšit se na další zážitky. Dáváme s Orinkem 1 podtrženou a s hvězdičkou.
Ivana Havlíčková a Orinek

Hlídání jezevčice Anny
Slečně Anetě jsem svěřoval svou Anny s malou nervozitou. Poprvé ji měl někdo hlídat. Ovšem nervozita nebyla na místě, během dovolené jsem dostával zprávy, jak se mé jezevčici daří, byl jsem mile překvapen, když mi přišla i mms s fotkou, bylo to velice milé. Na hlídání můžu slečnu jen doporučit, byl jsem maximálně spokojen a Anny taky.
Lukáš S.

Hlídání jack russell teriéra Maxe
S hlídáním jsme byli nadmíru spokojeni, slečna Lenka byla úžasná, Max a Arrow si očividně velmi vyhráli a Lenka se jim báječně věnovala včetně koupání v rybníce, které Max miluje. Moc Vám oběma děkujeme! Do budoucna určitě bez zaváhání budeme opět kontaktovat a rádi využijeme Vašich služeb. Vytrhli jste nám trn z paty, protože teď víme, že v případě potřeby máme pro Maxe hlídání, kde bude šťastný.
Jana & Martin

Hlídání retrívra Mandy
Vše bylo super. Míša se o Mandy krásně postarala a tak jsme moc spokojeni a víme, že Mandy byla v nejlepších rukou. Díky zprávám jsme každý den věděli, jak se Mandy daří a nelehké rozhodnuti dát Mandy na hlídání bylo mnohem snazší. Rádi využijeme Vašeho servisu znovu a můžeme jej jen doporučit. Děkujeme
Jana H. & Mandy

Hlídání fenky Binzie
Moc děkuju za hlídání Binzinky – bláznivého parson russela teriéra :-) Binzinka se k tobě vždycky moc těší.
Johana W.

Hlídání fenky Lolinky
Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat Anetce za hlídání naší Lolinky – je to fenka energická, bláznivá :-), tudíž to určitě neměla jednoduchý, ale zvládla to krásně a ještě byla milá :-). Taky potěšila každodenní sms info párkrát i s fotkou Lolinky. Děkuju moc, příště se určitě s důvěrou obrátíme zas …
Lucie V.

Hlídání kříženky Kadsury
Když jsem začala přemýšlet o hlídání a cvičení své fenky, neměla jsem o firmě Petland ani ponětí. Začala jsem pátrat na internetu po službě tohoto typu. Po nějakém čase jsem narazila na webové stránky www.hlidanimazlicku.cz. Okamžitě mě zaujaly. Informovala jsem se u paní ředitelky Ing. Anety Baklové, jak služba funguje. Profesionalita a pohotovost v jednání s paní Baklovou mě utvrdily v rozhodnutí, že jejích služeb využiji. Pozitivně mě překvapilo, že firma poskytuje hlídání individuálně. Tj., že po dobu hlídání bude slečna psí au pair skutečně jen s mojí fenkou. Nemohla jsem pochopit poměr mezi nabízenou službou a cenou za ni. Je naprosto geniální!
Byla mi doporučena psí au pair Míša, která pracuje pro firmu. Moje fenka si Míšu okamžitě oblíbila. Míša má v sobě úžasný klid a cit pro výchovu zvířecích mazlíčků, psů. Je velmi uklidňující a osvobozující, když můžete svého domácího miláčka svěřit do rukou někoho takového. Kynologickému řemeslu vůbec nerozumím, ale když vidím Míšu, jak mou maličkou ráno přebírá, prohodíme s Míšou pár slov o stravě pro psy apod., moje malá jde s ní zahradou domku, kde Míša bydlí, získám klid na duši. Začínám den, kdy se můžu věnovat své práci a vím, že je o mou malou (osm měsíců věk mého štěněte) skvěle postaráno. Jsem maximálně spokojena a firmu a Míšu vřele doporučuji. Dnes je moderní ve školách upouštět od hodnocení. Ovšem v této krátké reflexi se neubráním a uděluji slečně Míše a Petlandu jedničku s hvězdičkou. Přeju Vám, Petlande a Míšo hodně štěstí do budoucna a hodně spokojených klientů jako jsem já. Děkuji.
Aneta Soukupová srdečně a s láskou ke zvířatům.

Hlídání grifonka Robina
Chtěli bychom ještě jednou velmi poděkovat za perfektní službu. Vzhledem k tomu, že Robík je rodinný typ a těžko snáší dlouhodobější odloučení, je velmi těžké najít takové hlídání, které by ho ještě více nestresovalo, ale naopak mu pomohlo zapomenout na odloučení se svým páníčkem a paničkou. Proto varianta nějakého psího hotelu, kde by byl Robík zavřen na celý den do kotce, nepřichází v těchto chvílích vůbec v úvahu. Je zvyklý se celý den volně pohybovat po bytě a eventuálně při teplém počasí i po zahradě, proto nabídka individuální péče o našeho mazlíčka byla pro nás jedinou možnou variantou. To, že Aneta a spol. mají s hlídáním psích mazlíčků zkušenosti a především pak jejich láska ke zvířatům se projevila po našem příjezdu z dovolené. Z Robíka vyzařovala naprostá spokojenost a chvíli trvalo, než si uvědomil, že má opustit svoji náhradní paničku a vrátit se domů. S veškerou péčí včetně průběžné komunikace jsme byli naprosto spokojeni a pokud budeme někdy opět potřebovat , určitě znovu využijeme vašich služeb.
Eva Němečková

Hlídání kokršpaněla Jima a kočičky Bublinky
Připojuji se k těm, kteří mohou jen doporučit kvalitní a odbornou pečovatelkou službu, která nám umožňuje strávit svoji dovolenou s pocitem, že o naše domácí zvířátka bude v té době postaráno. Je vidět, že Ing. Aneta Baklová má zvířata ráda a tzv. to s nimi umí. Můj pes se mi domů vrátil v pohodě, nevystresovaný a dokonce bych řekla, že i poslušnější. O kočičku pečovala v našem bytě a rovněž vše proběhlo bez problémů.
Kamila P.

Hlídání pejska Thea
Velika SPOKOJENOST a vrelo odporucam!!! Moj Theo bol u Anetky na 1/2 dna na hlidani a okrem pravidelnych sprav a fotiek, ktore som dostavala k vlastnej spokojenosti a kludu, tak sa mal Theusko naaaadherne a este sa naucil davat pac a lahnut si. No nie je to skvele?! Urcite odporucam a sama este vyuzijem!!! Prajem vela spokojenych zakaznikov.
Petra S.

Hlídání flat coated retrievera Rustyho
Ráda bych touto cestou poděkovala milé Nicole za hlídání našeho čtyřměsíčního štěňátka. Rusty bylo mimo domov poprvé. Měli jsme trochu strach, jak to zvládne. Po dvou dnech se nám ale vrátilo stejně spokojené štěně, jaké jsme u Nicole nechali. Jsem ráda, že jsem po několika dnech hledání psího hotelu na internetu objevila nabídku Petlandu, jehož služby budeme určitě využívat i v budoucnu.
Světlana Witowská

Hlídání německého boxera Krumba
Děkuji Vám a hlavně Nicole, která 4 dny hlídala mého pejska… nemám slov, velká spokojenost!!! Krumbo si Nicole zamiloval a já si zamilovala Nicole, že konečně někdo zvládl pohlídat toho mého blázna. Nemám žádné připomínky, komunikace před, v průběhu i po hlídání perfektní. Příště se s důvěrou opět obrátím na Vás a budu mít jistotu, že o pejska je velmi dobře postaráno!
Jindřiška M.

Hlídání kříženky Belly a německého pinče Filipa
Se službami firmy Petland jsem byla velmi spokojena jak já, tak moji psi.
Linda M. z Vegan Fighter

Hlídání jack russel teriéra Bajkyho
Zdravím Vás, chci jenom moc poděkovat za Hanku. Je to moc milá holka. Perfektně vše zvládla a moc dobře se s ní komunikuje. Já jsem měla obavy a vše dopadlo nad mé očekávání. Je to super a moc ráda využiju Vaše služby znova.
Andrea O.

Hlídání krysaříka Otíka
I já bych se tímto ráda přidala ke spokojeným páníčkům. S mým Pražským krysaříkem to opravdu není jednoduché, je rozmazlený, přecitlivělý, občas až hysterický. Když poprvé přišla ta chvíle, že jsem potřebovala odjet a rodina nemohla hlídat, strávila jsem hodně času na webu, než jsem se rozhodla, kam Otu dát. U Anety mě kromě dobrých referencí zaujalo i to, že se bude věnovat jen Oťasovi a bude ho mít doma. Po prvním osobním setkání jsem odjížděla s klidem. Aneta je milovnice zvířat každým coulem, což vycítil i Ota, který se hned nechal pohladit (toto privilegium má běžně jen hrstka vyvolených, které dobře zná). V průběhu hlídání mě potěšily i informace, jak se Oťasovi daří:) Pokud se dostanu do stejné situace znovu, určitě se s důvěrou a ráda opět na Anetu obrátím.
Lucie Ch.

Hlídání půlročního štěněte Rumby
S hlídáním naší fenečky jsme byli velmi spokojeni. Byla to naše první zkušenost s touto službou, ale vše proběhlo na výbornou. Fenka k sobě měla psího kamaráda, každý den jsme dostávali sms jak se jí vede a co dělali, také email s fotečkou. Vrátila se nám spokojená, čisťounká a nestihlo se jí ani stýskat. Pokud budeme potřebovat hlídání, služeb Petland určitě rádi využijeme znovu.
Z. + V. Climentovi

Hlídání bostonského teriéra Barneyho
Aneta is a total gem who will take care of your pet as if it were her own. I spent a weekend out of town, and was completely comfortable, as Aneta sent me frequent pictures and SMSs of my dog’s welfare! Your pet will be safe, happy, and loved after a few days here! She also bathes and brushes teeth for a reasonable price!
Rachel Orr

Hlídání boxerky Klaudie
Byla jsem opravdu spokojená, slečna Lucie byla sympatická a o Klaudii se starala moc hezky, poslala hodně fotek, dokonce se s ní mazlila na zemi i na gauči, což v případě 30kilového psa není vždy jednoduché :-) Víkend jsem si užila i proto, že jsem věděla, že je Klaudie v dobrých rukou. Určitě se na Vás v budoucnu opět obrátím! Děkuji,
Martina

Hlídání křížence Kenza
Thank you very much for supporting us with Kenzo, it was great work from Lucie and we are really satisfied with the service. Keep it up and catch you up next time.
Rajesh K.

Hlídání jorkšírky Anetky
Slečnu Anetku jsem našla náhodou, po několikadenním hledání na internetu. Naše Anetka (jorkšírek vážící 1,5 kg) se bojí psů, takže psí hotel pro nás nepřicházel do úvahy. Jednalo se o hlídaní počas delší dovolené, tak jsem měl strach, jak to obě Anetky zvládnou… :-) Byla jsem velice mile překvapena úžasnou péčí o našeho miláčka a ještě více nadšena formou, jakou nás slečna o pejskovi informovala – sms, emaily s informacemi a fotky Anetky nás těšili počas celé dovolené. Anetku na hlídání mohu jen doporučit, my těchto služeb využijeme opět.
Jana Fojtková

Hlídání maďarského ohaře Adélky
Dobrý den, s hlídáním naší tehdy 11týdenní fenečky Adélky jsme byli naprosto spokojeni, vrátila se v pořádku a ještě ji naučili novým věcem. Musím pochválit i osobní přístup, který byl skutečně výborný. Po celou dobu jsme byli zásobeni informacemi a fotografiemi o tom, jak se Adélce daří. Celkově hodnotím kladně.
Markéta Odstrčilová

Hlídání entlebušského salašnického psa Tobyho
Když jsem si pořizovala pejska, zařekla jsem se, že za něj budu mít 100% zodpovědnost a že nebudu s péčí o něj zatěžovat svou rodinu. Poté přišlo v mém životě několik velkých změn a tou největší bylo nové zaměstnání, kde se klade důraz na mimopracovní aktivity. Snažila jsem se udržet tempo a zároveň nenechávat Tobíka samotného. Nedávno se však stalo toto pomalu nezvladatelným, a proto jsem začala hledat jiné možnosti ve formě hlídací agentury. Na www.hlidanimazlicku.cz jsem narazila zrovna ve chvíli, kdy jsem se dozvěděla, že budu muset na týden odcestovat mimo ČR. Slečna Baklová mi pomohla vše rychle zařídit, zajistit pro Tobíka vhodnou náhradní paničku Jenny, se kterou se mohl můj pejsek seznámit ještě před tím, než byl do jejích rukou předán na svůj „dovolenkový pobyt“. Hned od začátku jsem dostávala pravidelné sms a e-maily s fotkami a tyto zprávy mi umožnily být v zahraničí v klidu a při vědomí, že je o pejska výborně postaráno. Chtěla bych proto ještě jednou moc poděkovat a určitě se v budoucnu obrátím opět na Petland.
Klára Svobodová

Hlídání fenky Roxy
Zatímco jsme se s přítelem těšili a plánovali naši vysněnou dvoutýdenní dovolenou, řešili jsme otázku, co s naší devítiměsíční psí holčičkou Roxy. Protože ji zbožňujeme a vzhledem k tomu, že je to ještě štěně, které si vytváří návyky a absorbuje vše, co se kolem něj děje, na výběru dočasného přátelského azylu pro ni jsme si dali obzvlášť záležet. Děkujeme osudu, že nám na internetu padla do oka již na první pohled sympatická firma Hlídání mazlíčků. Naši fenku Jack Russel Teriéra hlídala nesmírně milá slečna s krásným jménem Jenny a přátelské prostředí jí pomáhala vytvořit její fenka Popi. Měla jsem z toho trošku obavy, co na psí kamarádku řekne náš jedináček, ale Roxynka s Popi se neuvěřitelně sžily a vytvořily nerozlučnou dvojku, kterou mi bylo trošku zatěžko opět odloučit. Po celou dobu dovolené nás Jenny zásobovala čerstvými zprávami formou SMS zpráv a emailu. A spoustou fotek, které dokumentovaly báječnou dovolenou, kterou jsme Roxy zařídili. S hlídáním, milým a přátelským přístupem Jenny jsme byli velmi spokojeni a vůbec nepochybujeme o tom, že Roxy měla láskyplnou a tu nejlepší péči, jaké se jí mohlo dostat. A již nyní je jasné, že až budeme plánovat příští dovolenou, nejdříve ověříme vhodnost termínu s Anetou a Jenny.
Lucie Š.

Hlídání jack russel teriéra Luise
S hlídáním Anety, jsme byli nadmíru spokojeni. Každý den nám napsala SMSkou, jak se náš pejskek má a také nám zaslala fotky mailem. Jsme rádi, že jsme našli někoho, komu mužeme našeho pejska svěřit bez obavy, že se mu něco stane a hlavně někoho, kdo se o něj postará. Všem rozhodně Anetu doporučuji.
Jana H.

Hlídání křížence Bena
S hlídáním u slečny Jenny jsem byla maximálně spokojená. Náš Beník byl nejenom šťastný, protože bylo o něj dobře postaráno a měl úžasnou kamarádku Poppinku, ale také se mnohému za svůj pobyt naučil. Máme pejska z útulku poměrně krátce a musím konstatovat, že po návratu od Jenny je opět o kus lepší, socializovanější. Je zkrátka vidět, že dostal profesionální a citlivý přístup. Opravdu velmi upřímně doporučuji hlídání v Petlandu, našemu pejskovi to prospělo po všech stránkách. Také bych ještě ráda zmínila úžasnou bezproblémovou komunikaci jak se slečnou Anetou tak s Jenny. Díky Vám oběma. V případě potřeby se vždy obrátím jen na Vás.
Gabriela Koubová

Hlídání koček

Hlídání kocoura Izuma
Velké poděkování za perfektní službu! Skvělá domluva – poptával jsem poměrně na rychlo, ale nebyl to vůbec problém. Kocour byl náramně spokojen, že ho někdo nejen nakrmil, ale také vždy proběhlo hodinové “blbnutí” :) A krásné fotky jsou příjemný bonus. Vřele doporučuji!
Robert Keller

Hlídání kocourků Pindi a Whiskyho
Využili jsme služby hlídání 2 kocourků a můžeme jen doporučit. Paní si na nás udělala čas a vyšla nám vstříc, i když již měla nabitý program. Kocourci vypadali spokojeně navíc po návratu bylo v rámci možností uklizeno, což jindy nezažijeme. Během hlídání jsme dostávali fotky a informace. Určitě znovu využijeme.
Daniela D.

Hlídání kocourka Bendžiho a morčat Valentýna a Vivaldiho
Se službami slečny Anety jsme byli maximálně spokojení, péče o zvířata byla perfektní a profesionální, i když s naším kocourem to někdy není jednoduché :-) Ceny jsou vstřícné a rozhodně odpovídají kvalitě služeb. Komunikace probíhala výborně – denně jsme dostávali zprávy o náladě našich zvířátek a jejich fotky, takže jsme si mohli bez obav užívat dovolenou. Tuto firmu rozhodně doporučujeme a rádi jejich služby využijeme znovu.
Monika S.

Hlídání mainských mývalích koček Naomi a Goodwella
Děkuji Anetce za vzorné hlídání mých dvou koček během týdenní dovolené. Péče, podávání léků, úklid, pomazlení i každodenní sms, mms….naprostá spolehlivost a profesionalita i milé chování je u ní samozřejmostí. Já i moji mazlíčci jsme byli velice spokojeni a mohu ji s klidným srdcem každému doporučit. Já sama se na ni příště moc ráda obrátím.
Sylva Č.

Hlídání britských koček Damiána a Amálky
Ráda se podělím o milou zkušenost s touto firmou. Paní Aneta je skutečně profesionálka na svém místě. Přidává navíc svůj milý lidský přístup, a tak se o své mazlíčky nemusí člověk vůbec bát, protože u ní jsou v dobrých rukou. Jako bonus posílá fotky a informace, což člověka krásně uklidní. Moje kočky si jí oblíbily, dokonce i ta bojácná se od ní nechá mazlit, protože pozná dobrého člověka:-) Vřele všem doporučuji a za sebe říkám, že se rozhodně staneme stálými zákazníky.
Eva K.

Hlídání několika kočiček
Great communication, jumped in on short notice and took the best care of my cats while I was travelling. I highly recommend!
Lars J.

Hlídání koček Angie, Míny a Coury
Již přes rok se nám přímo Aneta stará často o tři kočky, je velmi ochotná a zodpovědná, a hlavně ji kočky berou. Jsme rádi, že máme kočky v pohodě, dokonce i našeho kardiaka, kterému dává vždy sadu léků. Taky se nám líbí, že miciny průběžně fotí a posílá na mobil, dle našich požadavků. Mimochodem je vnímavá a má pozorovací talent, takže má trefné postřehy. Když jsme pryč domova, víme, že se i kočky mají dobře. Jo, a je vidět, že má zvířata opravdu ráda, a to je na její práci vidět.
Eva a Michal

Hlídání kocourka Alfieho
Po dobu mé dovolené Anetka každý den navštěvovala mého kocoura Alfika. Sms zprávy a fotky zasílané téměř denně mě velice potěšily. Jsem velice ráda, že jsem se při mém prvním rozhodování mezi nabídkami na internetu rozhodla právě pro Anetku. Pro spolehlivost a evidentní lásku ke zvířátkům její služby vřele doporučuji všem majitelům domácích mazlíčků.
Jitka K.

Hlídání kočiček Syby a Zojy
Děkuji moooc Anetce za hlídání a super info z každého dne mojí nepřítomnosti, díky ní jsme to kočičky i já vládly v pohodě.
Květa K.

Hlídání kočiček Ulinky, Geňky a králíčků Megie, Jenny, Kaštánka a Charlieho
Dobrý den, moc bych chtěla Anetce poděkovat za hlídání našich dvou kočiček a 4 králíčků. Starala se o ně naprosto skvěle. Navíc nám jeden z králíčků onemocněl dva dny po odjezdu na dovolenou. Také díky její péči se Meginka brzy uzdravila a její nemoc se naštěstí nezkomplikovala. Moc a moc Anetce děkujeme a jejích služeb v budoucnu opět využijeme.
Romana Z.

Hlídání kocourka Sebastiana
I want to thank very much to the great helper Aneta, who took care about my fluffy friend Sebastian over the whole month!!! My cat is over 9 years old, so I decided to not disturb him with flight to other country this summer and leave him home over my holiday. Aneta was recommended to me through my friends as the good Lady, who loves animals and takes care about them as their own. Aneta visited my cat at home every 3 days, stayed with him outside, feed him, gave the daily dose of vitamins, changed sand, brushed, ect. It was a really good service! After one month I found my friend Sebastian happy and healthy, fire-eyed with bright fur. Thank you Aneta for your perfect service. Now I will never be scared to travel alone, leaving my cat home, cause I know who can take care about him!
Regards, Aksana

Hlídání kočičky Bettynky
Děkujeme za opakované hlídání kočičky Bettynky, byli jsme s Vámi nadmíru spokojeni, a při další příležitosti se na Vás s důvěrou určitě zase obrátíme.
Ladislav M.

Hlídání kocourka Jarretha
Ačkoliv jsme původně chtěli umístit kocoura do kočičího hotelu, raději jsme s ohledem na jeho pohodlí a psychiku hledali jiné možnosti hlídání (nejlépe v jeho domácím prostředí). Při pátrání na internetu jsme narazili na stránky hlidanimazlicku.cz, které nás velmi zaujaly, hlavně díky očividnému nadšení majitelky webu pro veškeré zvířectvo. Přes původní pochybnosti, neboť jsme s touto službou neměli žádné zkušenosti, jsme kontaktovali sl. Baklovou a domluvili si schůzku. Již po prvotním telefonátu i návštěvě se naše pochybnosti rozptýlily a nyní víme, že jsme se rozhodli správně. Jednání bylo vstřícné a přátelské, domluvili jsme se na průběhu a četnosti návštěv, uzavřeli smlouvu a předali klíče. Slečna Baklová nám vrchovatou měrou dokázala své nadšení a spolehlivost, kdy pravidelně docházela do našeho bytu a kocourovi se plně věnovala. Každý den nám také zasílala sms zprávy o stavu kocoura a předposlední den i pár fotografií. Celý týden proběhl přesně dle naší domluvy, včetně i nadstandardních služeb jako zalití květin a vysátí kočičích chlupů. Určitě služeb sl. Baklové využijeme i příště, neboť na mnoho takovýchto slušných lidí již není snadné narazit. Děkujeme a doporučujeme všem, kteří ještě váhají.
Vděčná rodina Pavlovských

Hlídání kocoura Device
Big thanks for your services from me and Device – I picked him up from Lucy this morning, and I am very happy with his condition. Also, as agreed, Lucy was sending me mails and even Device’s photos during our vacation, so we did not worry about our guy. I hope that we’ll be able to reach you for our next big trip as well. One more thanks.
Zvenyslava

Hlídání kočiček Barborky a Čičulky
Potřebovali jsme odjet na zimní dovolenou a neměli jsme nikoho, kdo by nám hlídal naše dvě kočičky, které k nám na zahradu přišly jako divoké a dnes už s námi spí v posteli. Na internetu jsem našla slečnu Anetu Baklovou a po přečtení všech referencí jsem se rozhodla zavolat. Bez problému jsme se domluvily na všem, nejen, že dojížděla kousek za Prahu, ale u nás i přespala, takže zároveň hlídala i dům. Dokonce i vyluxovala a vytřela. Kočičky byly v naprostém pořádku. Takže pokud ještě někdo pochybuje, můžu slečnu Anetu jen doporučit.
Olmerovi

28 komentářů na téma “Reference

  1. Hlídání suchozemských želv Zuzky a Sisi
    Ráda bych za celou naši rodinu srdečně poděkovala slečně Anetě za skvělou péči o naše dvě 1,5 roku staré suchozemské želvičky Zuzku a Sisi. Po letošním prvním zkráceném zimování se probudily hodně akční a tak častěji skončily třeba i na zádech pod lampou, což nám dělalo starost před odjezdem na jarní prázdniny. Jak jsem byla nadšená, když jsem objevila Hlídání mazlíčků a ještě nadšenější, když nám Anetka posílala fotky a zprávy, jak se želvičkám dobře daří. Péči želvičkám dopřála nadstandardní, pro jejich bezpečnost je i monitorovala kamerou. Všechno zajistila naprosto perfektně a my si mohli užít týden bez starostí. Ještě jednou moc děkujeme, i za výbornou organizaci a komunikaci. Jste skvělí a budeme Vás dále doporučovat :-)!

  2. Chtěla by jsem tímto moc poděkovat za hlídání našeho mazlíka Grampika (křeček Džungarský) a zároveň za to,že jsem získala osobním přístupem a odborností slečny Anety maximální pocit klidu, že je o naše malé zvířátko dobře postaráno.Během naší dovolené jsem navíc dostávala spoustu fotografií a informací a tím se můj klid prohloubil zároveň i o radost,za kterou jsem byla moc ráda..Moc si vážím lidí,jako je Aneta a reference, které jsou napsány jsou jen důkazem toho, že práce a péče,kterou vykonává firma Petland pod vedením slečny Anety si zaslouží ocenění a co nejvíce zákazníků pro spokojená zvířátka..Moc děkujeme a doporučuji všem, kterým na jejich zvířátkách záleží..
    Simona a Martas

  3. Musím znovu pochválit :-) Děkuji slečně Anetě za opětovné hlídání kočky Ali. Víkendy, svátky – vždy je služba perfektní, domluva a spolehlivost stoprocentní, kočka spokojená, my šťastní. Slečna Aneta má náš obdiv za to, jak dokáže s úsměvem skloubit školu a nadstandardní péči o všechny mazlíčky i když vyhovět požadavkům všech majitelů nemusí být vždy jednoduché. Přejeme Vám hodně zdraví, pohody a elánu do nového roku a děkujeme. Lenka A.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


error: