Ceník

18 min. čtení

Hlídání psů

Hlídání koček

Hlídání drobných zvířat


Ceník hlídání psů

1. Individuální hlídání psů u nás doma

Službu hlídání psů nabízíme v Praze, v Úvalech, v severních Čechách (v Litoměřicích, Lovosicích a Roudnici nad Labem a ve Štětí) a na Moravě (ve Zlíně, Vyškově, v Kroměříži, Uherském Hradišti, Přerově a Olomouci).

kalkulačka hlídání

Celodenní hlídání psů
Cena/den (včetně noci)
Každý další pes
Hlídání malého psa do 10 kg (čivava, krysařík, yorkšírský teriér, maltézský a boloňský psík, Jack/Parson Russell teriér)
800 Kč
600 Kč
Hlídání středního psa 10-25 kg (kokršpaněl, bígl, border kolie, australský ovčák, chodský pes)
900 Kč
700 Kč
Hlídání velkého psa nad 25 kg (retrívři, ohaři, německý ovčák a boxer, rhodézský ridgeback, bulteriér)
1000 Kč
800 Kč

První pes je vždy ten s větší hmotností. Cena za hlídání psa na kratší dobu než 24 hodin je po domluvě.

Hlídání psů přes noc u nás

Hlídání psů přes noc (12 hodin) u nás
Cena
Každý další pes
Pes jakékoliv velikosti
700 Kč
500 Kč

U hlídání psů přes noc se počítá s večerním a ranním venčením. Za každou další započatou hodinu nad rámec 12 hodin se připočítává 200 Kč za každého psa. Cena za hlídání  přes silvestrovský večer je dohodou.

Příplatky

Příplatek za speciální péči 100 Kč za den/psa účtujeme u hárajících fen, u štěňat do 8 měsíců včetně a u nemocných nebo těžko ovladatelných psů. Tím jsou myšleni psi, kteří neumí základní povely nebo neposlouchají, nechodí do schodů, nevidí, neslyší nebo psi, kteří nejsou socializovaní, na všechno štěkají nebo se venčí doma atd. Tento příplatek může být účtován i u psa, kterému je třeba denně podávat léky a po dohodě může být zpětně doúčtován v případě, že majitelé na zdravotní stav nebo nežádoucí chování psa předem neupozorní.

Doplňkové služby

Kosmetika

V rámci hlídání u nás je možné psa vykoupat a vyčesat.

Koupání psů
Krátkosrstý pes
Dlouhosrstý pes
Koupání malého psa
80 Kč
100 Kč
Koupání středního psa
130 Kč
150 Kč
Koupání velkého psa
180 Kč
200 Kč

V ceně koupání je šampón, kondicionér a rozčesávač u dlouhosrstých plemen.

Vyčesání psů
Krátkosrstý pes
Dlouhosrstý pes
Vyčesání malého psa
50 Kč
80 Kč
Vyčesání středního psa
100 Kč
130 Kč
Vyčesání velkého psa
150 Kč
180 Kč

Za vyčištění zubů nebo uší se platí 50 Kč.

Vyprání jednoho kusu oblečení pro psa nebo deky si účtujeme 30 Kč.

2. Hlídání psů u vás doma

Tuto službu nabízíme pouze v Praze.

Délka hlídání psů
Cena
Hlídání psů na max 6 hodin denně
první hodina 600 Kč, druhá 350 Kč, dále 200 Kč/hod.
Hlídání psů přes noc*
2000 Kč

*U hlídání psa přes noc se počítá s večerním a ranním venčením.

U hlídání psů u vás doma jsou služby jako koupání či vyčesání zdarma.

3. Individuální výcvik psů

Nabízíme individuální výcvik psů v rámci hlídání. K ceně za hlídání psa se připočítává vždy 50 % za výcvik. Nezáleží na tom, zda se jedná o hodinové nebo celodenní hlídání pejska.
Je možné se také domluvit na výcviku psa u vás doma či na předem domluveném místě. Cena za 60 minut výcviku psa u vás za 800 Kč. V rámci výcviku od nás dostanete informace, jak psa doma cvičit.

4. Venčení psů

Snažím se vyjít vstříc vašim požadavkům a styl procházek přizpůsobuji zdravotnímu stavu a kondici psa, není pro mě problém s ním i běhat. Psy venčím pouze v Praze – Nuslích a Podolí.

Délka venčení psů v Praze
Cena
Každý další pes
30minutové venčení psa
200 Kč
100 Kč
60minutové venčení psa
300 Kč
150 Kč

Dodatečné informace

Za poskytnutí hlídání psů u nás bez objednání 48 hodin předem a za hlídání psů u nás o státních svátcích si účtujeme příplatek 20 %. 

Psa můžete přivézt/odvézt každý den v době od 8:30 do 20:30. Po domluvě je možné přivezení/odvezení psa i mimo tuto dobu za příplatek 200 Kč.

Za pejska, kterého dovezete před 12.hodinou, se platí celý den. Po 12.hodině se platí polovina ceny za daný den. Za pejska, pro kterého si přijedete před 12.hodinou, je cena za den poloviční a po 12.hodině se platí celý den.

Pokud bude třeba navštívit se psem veterinu, pak si počítám čas za převoz a čekání na veterině 300 Kč + dopravu 15 Kč/km.

Kompletní obchodní podmínky najdete zde.

Ceník je platný od 1.1.2022.

Nejsem plátce DPH.


Ceník hlídání koček

Kočky navštěvuji výhradně na Praze 4 (Nusle, Michle, Podolí, Braník, Lhotka a Krč), v jiných částech Prahy kočičky nehlídám. V rámci jedné návštěvy u vás doma je zajištěno krmení kočky, podání léků, vyčistění kočičí toalety, hraní, mazlení a vyčesání a poslání fotek a informací na váš mobil.

Služba
Cena
Úvodní schůzka včetně vrácení klíčů po hlídání
300 Kč
Hlídání koček (30-60 minut) – 1 návštěva*
600 Kč

*Na hlídání koček v bezprostřední blízkosti ulice Marie Cibulkové nabízím slevu.

Cena za delší hlídání než 60 minut je dohodou. Za hlídání koček o svátcích si počítám 50% příplatek. Pokud by bylo potřeba službu hlídání koček prodloužit již v době výkonu služby, účtuje se příplatek 30 % za každou navíc domluvenou návštěvu. Úvodní schůzka s předáním klíčů, podepsáním smlouvy a předávacího protokolu na klíče a následné vrácení klíčů je zpoplatněna částkou 300 Kč. Na této schůzce se platí nevratná 50% záloha, doplatek při vrácení klíčů. Při každé návštěvě je samozřejmostí odeslání informací na váš mobil.


Dodatečné informace

Pokud bude třeba navštívit s kočkou veterinu, pak si počítám čas za převoz a čekání na veterině 300 Kč + dopravu 15 Kč/km.

Kompletní obchodní podmínky najdete zde.

Ceník je platný od 1.5.2024.

Nejsem plátce DPH.


Ceník hlídání drobných zvířat

kalkulačka hlídání

1. Hlídání hlodavců a jiných drobných zvířat u mě

Hlídání v sezóně – expresní hlídání do 24 hodin od objednání, hlídání zasahující do termínu od 15.6. do 15.9., do státních svátků a prázdnin a do topné sezóny (1.10. do 30.4.)

Druhy hlídaných zvířat
Cena hlídání/den (včetně noci)
Každé další zvíře ve stejné ubikaci za den
křeček, křečík, pískomil, myš, mastomyš, zebřičky, chůvičky, amadiny, rybičky, vodní a suchozemské žabičky, vodní a suchozemští šneci, strašilky
250 Kč
neplatí se
andulka, kanárek, vodní a suchozemská želva, leguán, agama, had, gekon, gekončík, chameleon, štír, sklípkan
270 Kč
20 Kč
morče, potkan, osmák, ježek, činčila, burunduk, vakoveverka
300 Kč
50 Kč
zakrslý králík, fretka, psoun, skunk, korela, malí papoušci (pyrura, papoušíček, mníšek, kakariki)
350 Kč
50 Kč

Hlídání v termínech mimo sezónu 

Druhy hlídaných zvířat
Cena hlídání/den (včetně noci)
Každé další zvíře ve stejné ubikaci za den
křeček, křečík, pískomil, myš, mastomyš, zebřičky, chůvičky, amadiny, rybičky, vodní a suchozemské žabičky, vodní a suchozemští šneci, strašilky
200 Kč
neplatí se
andulka, kanárek, vodní a suchozemská želva, leguán, agama, had, gekon, gekončík, chameleon, štír, sklípkan
220 Kč
20 Kč
morče, potkan, osmák, ježek, činčila, burunduk, vakoveverka
250 Kč
50 Kč
zakrslý králík, fretka, psoun, skunk, korela, malí papoušci (pyrura, papoušíček, mníšek, kakariki)
300 Kč
50 Kč

V ceně za hlídání je každodenní péče o zvíře s pravidelným režimem včetně denního úklidu klece a pobytu mimo ni, je-li vyžadováno. Za další klec, akvárium, terárium, box se platí jako za další zvíře (200-350 Kč). Za mláďata do odstavu se neplatí. Střední a velké papoušky (žako, eklektus, kakadu, amazoňan, ara, …) hlídám jen u zákazníků doma. Nehlídám obří plemena králíků, nejsem na ně vybavena.

Doplňkové služby

Krmení

Denní dávka ovoce a zeleniny stojí 20 Kč na den/zvíře a obsahuje čerstvou směs dle chuti zvířete. Pro exotická zvířata je možné zajistit i exotické druhy ovoce. Ovoce a zelenina se neplatí u velmi drobných zvířat (křeček, plch).
Zvířata krmím granulemi nebo směsmi značek Versele-Laga, Darwin’s, Vitakraft a JR Farm za 20 Kč na den/zvíře a superpremiovými granulemi značek Supreme, Beaphar a Oxbow za 30 Kč na den/zvíře.
Nabízím také domácí sušené bylinky za 15 Kč na den/zvíře a domácí seno za 25 Kč na den/zvíře.
Ježkům, vakoveverkám a plchům je možné zajistit denní dávku červů za 30 Kč na den.

Dokrmování
Za dokrmování králíčka stříkačkou zaplatíte 300 Kč/den, za dokrmování morčete a ostatních drobných zvířat 200 Kč/den. Dokrmuje se dle potřeb zvířete 3-5× denně speciálními kašemi, které zvířatům obvykle chutnají.

Úklid klece, boxu nebo terária

Znečištěná místa v kleci se čistí denně, pokud dovezete svou podestýlku, máte toto čištění ZDARMA. Za kompletní vyčištění klece zaplatíte 50 Kč s vaší podestýlkou, 80-200 Kč s naší, více v tabulce níže. K dispozici mám bezprašné hobliny, kukuřičnou podestýlku hrubou a jemnou, konopnou podestýlku, dřevěné pelety, dřevěné štěpky, kočkolit a Asan (Pet Aloe a Pet Silver). Za použití Asanu se k ceně za čištění klece připočítává 70 Kč. Za vyčištění záchodu pro králíčky s užitím naší podestýlky se počítá 30 Kč + případně 10 Kč za Asan, pokud přivezete svou podestýlku, čištění je ZDARMA. Za vyčištění klece pro papoušky se platí 30 Kč. Za pronájem textilní podložky do klece králíčka je účtováno 100 Kč, za savou podložku (plenu) do klece zaplatíte 30 Kč. Za přípravu písečné koupele pro osmáky, činčily, křečky a pískomily se počítá 40 Kč. Za přípravu klece na transport k vám je účtováno 50 Kč.

Pronájem klece, boxu či terária

Délka klece
Pronájem/den
Podestýlka
do 80 cm
300 Kč
80 Kč
100 cm
350 Kč
100 Kč
120 cm
400 Kč
120 Kč
140 cm
500 Kč
140 Kč
160 cm
600 Kč
160 Kč
180 cm
800 Kč
180 Kč
200 cm
1000 Kč
200 Kč

Mám různé klece pro potkany, činčily a fretky nebo plastové boxy pro ježky a bezsrstá zvířata. Uvedené ceny jsou za připravení čisté, vydezinfikované ubikace se seníkem, miskou a pítkem, domečkem, popř. i kolečkem. Za použití Asanu se k ceně za podestýlku připočítává 70 Kč.

Uskladnění vaší ubikace/potřeb pro zvíře

Nechcete si klec odvážet, protože víte, že zanedlouho přijedete znovu? Poplatek za uskladnění klece je 20 Kč/den, za uskladnění chovatelských potřeb 10 Kč/den/kus.

Kosmetické služby

Tyto služby nabízím pouze v rámci hlídání. Stříhání drápků za 50 Kč, vyčesání morčete za 50 Kč, vyčesání králíka za 100 Kč.

Ostatní služby

U terarijních zvířat se nad rámec hlídání platí ještě energie za svícení UV či výhřevnou lampou, a to 10-30 Kč na den/zárovku.
Speciální péče 50-100 Kč na den/zvíře se platí v případě podávání léků v pravidelnou denní dobu, pravidelné kapání do očí, krmení z injekční stříkačky, pravidelné omývání zvířete, strouhání nebo krájení zeleniny a ovoce na proužky atd.

Poplatek za zvíře v izolaci

Poplatek za zvíře v izolaci 100 Kč na den/zvíře se platí v případě, že přivezete zvíře, které se nejeví jako zdravé, nebo v případě, že zvíře v průběhu pobytu u mě bude muset být umístěno do izolace z důvodu  infekční nemoci nebo nemoci neznámého původu. Zvířata v izolaci totiž mají speciální péči, při které je třeba dodržovat striktní hygienické podmínky.

2. Zaopatření zvířat u vás doma

Je také možné zvířata navštěvovat u vás doma. Tuto službu však poskytuji pouze na území Prahy 4 (Nusle, Michle, Podolí, Braník, Lhotka a Krč). Cena za návštěvu (včetně krmení, čištění, mazlení, proběhnutí, podání léků, popř. vyčesání, ostříhání drápků) dlouhou cca 30-60 minut je 600 Kč. Cena za delší hlídání než 60 minut je dohodou. Pokud by bylo potřeba službu prodloužit již v době výkonu služby, účtuje se příplatek 30 % za každou návštěvu nad rámec těch objednaných. Za hlídání zvířat o svátcích si počítám 50% příplatek. Úvodní schůzka s předáním klíčů, podepsáním smlouvy a předávacího protokolu na klíče a následné vrácení klíčů je zpoplatněna částkou 300 Kč. Na této schůzce se platí nevratná 50% záloha, doplatek při vrácení klíčů. Při každé návštěvě je samozřejmostí odeslání informací na váš mobil. Na hlídání zvířat v bezprostřední blízkosti ulice Marie Cibulkové nabízím slevu.


Dodatečné informace

Zvíře můžete přivézt/odvézt každý den v době od 8:30 do 20:30. Po domluvě je možné přivezení/odvezení zvířete i mimo tuto dobu za příplatek 200 Kč.

Za zvířátko, které dovezete před 12.hodinou, se platí celý den. Po 12.hodině se platí polovina ceny za daný den. Za zvířátko, pro které si přijedete do 12 hodin, je cena za den poloviční a po 12.hodině se platí celý den.

Pokud bude třeba navštívit se zvířetem veterinu, pak si počítám čas za převoz a čekání na veterině 300 Kč + dopravu 15 Kč/km.

Kompletní obchodní podmínky naleznete zde.

Ceník je platný od 2.5.2023.

Nejsem plátce DPH.

error: