Hlídání koček

Nabízíme vám navštěvování či hlídání koček u vás doma nebo individuální hlídání koček u nás.
Více info o hlídání koček se dočtete zde.

1. Pravidelné navštěvování koček u vás doma

hlídání koček Praha, hlídání kočky v Praze, návštěvy koček v PrazeHlídání koček u vás zajišťuji přímo já, majitelka firmy, nikdo jiný k vám domů nebude mít přístup. Za vaší kočičkou mohu dojíždět jednou denně, dvakrát nebo obden. V rámci návštěvy je kočička nakrmena, vyčesána a pomazlena. Samozřejmostí je i hraní a úklid nepořádku po kočičce, případně i péče o drobná zvířata. V rámci hlídání kočičky u vás je možné zalévání květin, vyvětrání, vybírání poštovní schránky, posekání zahrady apod., vše je ZDARMA. Po každé návštěvě posílám informace o kočičce včetně fotek na váš mobil či e-mail. Návštěva trvá 1 hodinu a stojí 150-550 Kč včetně dopravy. Na přiložené mapě se dozvíte orientační cenu za hlídání v různých oblastech Prahy. Cena se vždy určuje dohodou, a to i při hlídání delším než 1 hodinu. Úvodní seznamovací schůzka u vás s předáním klíčů je ZDARMA, neúčtuje se tedy ani doprava. Klíče vám po hlídání opět ZDARMA doručím až do ruky.

Jak hlídání koček v jejich domácím prostředí funguje se dozvíte zde.

2. Hlídání koček u vás doma

Délka hlídání koček
Cena
Celodenní hlídání koček (včetně noci)
1500 Kč
Hlídání koček na 12 hodin nebo přes noc
1000 Kč

Doplňkové služby k hlídání kočičky u vás doma jsou ZDARMA.

3. Individuální hlídání koček u náskalkulačka hlídání

Délka hlídání koček
Cena
Cena za další kočku
Celodenní hlídání koček (včetně noci)
400 Kč
200 Kč

Za koťata do 6 měsíců včetně se při hlídání koček u nás platí příplatek 50 Kč/den.

Stálým zákazníkům nabízíme na příští celodenní hlídání koček u nás slevu 5 %, sleva neplatí na doplňkové služby a na navštěvování, tedy hlídání koček u vás.

Doplňkové služby k hlídání koček u nás

Za zapůjčení kočičí toalety nebo škrabadla zaplatíte jednorázovou částku 90 Kč. Za náplň do kočičího záchůdku si počítáme poplatek 60 Kč. Pokud přinesete kočkolit svůj, nic neplatíte.

Vyčesání
50 Kč
Čištění
zoubků
50 Kč
Speciální
péče
50 Kč
den/kočka

Speciální péčí o kočičku je myšleno podávání léků v pravidelnou denní dobu, píchání inzulínu atd.

Za vyprání jednoho kusu deky nebo pelíšku si účtujeme 30 Kč.


Dodatečné informace 

Při rezervaci termínu hlídání kočky u nás budete vyzváni k zaplacení zálohy o výši 30-50 % z celkové částky za hlídání. Tato záloha je nevratná a je třeba ji uhradit do 3 pracovních dnů. Pokud se tak nestane, termín uvolňujeme dalším zájemcům.

Za poskytnutí hlídání koček u nás bez objednání 48 hodin předem účtujeme novým zákazníkům expresní příplatek 20 %. Za hlídání koček o státních svátcích a o Velikonočním pondělí si účtujeme 20% příplatek za hlídání.

Kočičku můžete přivézt/odvézt každý den v době od 7:00 do 22:00. Po domluvě je možné přivezení/odvezení kočičky i v době od 22:00 do 7:00 za příplatek 100 Kč.

Za kočičku, kterou dovezete před 12.hodinou, se platí celý den. Po 12.hodině se platí polovina ceny za daný den. Za kočičku, pro kterou si přijedete před 12.hodinou, je cena za den poloviční a po 12.hodině se platí celý den.

STORNO POPLATKY. Pokud v případě hlídání koček u zákazníků pečovatel již obdržel klíče od domova zákazníka, a následně zákazník hlídání stornuje, pečovatel má nárok na 50 % z celkové částky za hlídání. Tato částka se zároveň vybírá jako záloha při předávání klíčů.

V případě nutnosti veterinárních zákroků po vás bude po skončení hlídání vyžadováno proplacení účtů včetně případné dopravy k veterinárnímu lékaři s cenou 12 Kč/km.

Po domluvě je možné pro kočičku zajistit odvoz po Praze a blízkém okolí za 12 Kč/km.

Ceník je platný od 1.9.2016.

Nejsem plátce DPH.