Hlídání koček

Nabízím vám hlídání koček u vás doma na území Prahy. Více info o hlídání koček se dočtete zde.

Hlídání koček u vás doma

Hlídání koček u vás zajišťuji přímo já, majitelka firmy, nikdo jiný k vám domů nebude mít přístup. V rámci návštěvy je kočička nakrmena, vyčesána a pomazlena. Samozřejmostí je i hraní a úklid nepořádku po kočičce, případně i péče o drobná zvířata. Při každé návštěvě posílám informace o kočičce včetně fotek na váš mobil či e-mail. Návštěva trvá 30-60 minut dle potřeb kočky a stojí 450-1000 Kč včetně dopravy. Pokud by bylo potřeba službu hlídání koček prodloužit již v době výkonu služby, účtuje se příplatek 30 % za každou návštěvu navíc.
Úvodní seznamovací schůzka u vás s předáním klíčů je ZDARMA, neúčtuje se tedy ani doprava. Klíče vám po hlídání opět ZDARMA doručím až do ruky. Neúčtuji si příplatky za svátky ani víkendy. Pokud bydlíte v místech s parkovacími zónami, připočítá se k ceně za hlídání i parkování na danou délku návštěvy u kočky.

Délka hlídání koček
Cena
Hlídání koček delší než 1 hodina
od druhé hodiny 350 Kč/hod.
Hlídání koček přes noc
2000 Kč

Doplňkové služby k hlídání kočičky u vás doma jsou ZDARMA.

Jak hlídání koček v jejich domácím prostředí funguje se dozvíte zde. Tipy na to, jak zajistit váš byt a zvíře před odjezdem na dovolenou, najdete tady.


Kompletní obchodní podmínky najdete zde.

Ceník je platný od 1.1.2022.

Nejsem plátce DPH.