Hlídání koček

Nabízíme vám navštěvování či hlídání koček u vás doma nebo individuální hlídání koček u nás. Hlídání koček u nás nabízíme v Praze, Českých Budějovicích, Hluboké nad Vltavou a v Českém Krumlově.
Více info o hlídání koček se dočtete zde.

1. Pravidelné navštěvování koček u vás doma

Hlídání koček u vás zajišťuji přímo já, majitelka firmy, nikdo jiný k vám domů nebude mít přístup. Za vaší kočičkou mohu dojíždět jednou denně, dvakrát nebo obden. V rámci návštěvy je kočička nakrmena, vyčesána a pomazlena. Samozřejmostí je i hraní a úklid nepořádku po kočičce, případně i péče o drobná zvířata. V rámci hlídání kočičky u vás je možné zalévání květin, vyvětrání, vybírání poštovní schránky, posekání zahrady apod., vše je ZDARMA. Při každé návštěvě posílám informace o kočičce včetně fotek na váš mobil či e-mail. Návštěva trvá 30-60 minut dle potřeb kočky a stojí 450-800 Kč včetně dopravy. Tato cena platí od 2 návštěv. V případě jen jedné návštěvy je cena za tuto návštěvu 200%. Na přiložené mapě se dozvíte orientační cenu za hlídání v různých oblastech Prahy. Pokud by bylo potřeba službu hlídání koček prodloužit již v době výkonu služby, účtuje se příplatek 30 % za každou návštěvu navíc. Úvodní seznamovací schůzka u vás s předáním klíčů je ZDARMA, neúčtuje se tedy ani doprava. Klíče vám po hlídání opět ZDARMA doručím až do ruky. Neúčtuji si příplatky za svátky ani víkendy. Pokud bydlíte v místech s parkovacími zónami, připočítá se k ceně za hlídání i parkování na danou délku návštěvy u kočky.

Jak hlídání koček v jejich domácím prostředí funguje se dozvíte zde. Tipy na to, jak zajistit váš byt a zvíře před odjezdem na dovolenou, najdete tady.

2. Hlídání koček u vás doma

Délka hlídání koček
Cena
Hlídání koček delší než 1 hodina
od druhé hodiny 200 Kč/hod.
Hlídání koček přes noc
1500 Kč

Doplňkové služby k hlídání kočičky u vás doma jsou ZDARMA.

3. Individuální hlídání koček u náskalkulačka hlídání

Délka hlídání koček
Cena
Cena za další kočku
Celodenní hlídání koček (včetně noci)
700 Kč
500 Kč

Za koťata do 6 měsíců včetně se při hlídání koček u nás platí příplatek 100 Kč/den.

Doplňkové služby k hlídání koček u nás

Za zapůjčení kočičí toalety nebo škrabadla zaplatíte jednorázovou částku 90 Kč. Za náplň do kočičího záchůdku si počítáme poplatek 60 Kč. Pokud přinesete kočkolit svůj, nic neplatíte.

Vyčesání
50/100 Kč
Čištění
zoubků
50 Kč
Speciální
péče
100 Kč
den/kočka

Speciální péčí o kočičku je myšleno podávání léků v pravidelnou denní dobu, píchání inzulínu atd.

Za vyprání jednoho kusu deky nebo pelíšku si účtujeme 30 Kč.


Dodatečné informace 

Za poskytnutí hlídání koček u nás bez objednání 48 hodin předem a za hlídání koček u nás o státních svátcích si účtujeme 20% příplatek. Příplatky se nesčítají.

Kočičku můžete přivézt/odvézt každý den v době od 8:30 do 20:30. Po domluvě je možné přivezení/odvezení kočičky i mimo tuto dobu za příplatek 100 Kč.

Za kočičku, kterou dovezete před 12.hodinou, se platí celý den. Po 12.hodině se platí polovina ceny za daný den. Za kočičku, pro kterou si přijedete před 12.hodinou, je cena za den poloviční a po 12.hodině se platí celý den.

Kompletní obchodní podmínky najdete zde.

Ceník je platný od 1.1.2022.

Nejsem plátce DPH.