Kontakt

Při předání zvířat u nás mějte prosím zakrytá ústa a nos rouškou či respirátorem, děkujeme.

Důležité informace
Veškeré dotazy ohledně hlídání směřujte na e-mail. Na emaily odpovídám vždy do 24 hodin, pokud vám nepřijde odpověď, zkontrolujte složku SPAM nebo HROMADNÉ. Rezervaci hlídání není možné provést po telefonu, pouze přes tento formulář nebo webovou kalkulačku. Zvířata bez předchozí rezervace nepřijímáme. Uvedená adresa neslouží jako kontaktní místo pro návštěvy, dotazy nebo prohlídky. Zvíře je možné předat pouze v předem domluveném čase každý den od 8:00 do 22:00. Čekací doba na zákazníky je ± 15 minut, může se stát, že po uplynutí této doby nebude možné zvíře přijmout. Více informací v obchodních podmínkách. Až dorazíte, volejte na tel. číslo uvedené níže nebo zvoňte na zvonek označený H.M.P. V ulici máme smíšenou parkovací zónu s cenou 20 Kč/hod. Na předání obvykle stačí 15 minut. Parkovací automat je na rohu ulice M.Cibulkové a Štětkovy.
Děkujeme za pochopení 

Pro zjištění aktuální obsazenosti klikněte zde.

Hlídání mazlíčků Petlandhlídání papoušků Praha

Ing. Aneta Baklová, Ph.D.
Marie Cibulkové 1177/10
Praha 4 – Nusle
140 00

Rezervace hlídání online
Odpovídáme rychle, pokud vám tedy nepřijde odpověď do 24 hodin, volejte!

E-mailinfo@petland.cz nebo aneta@pet-sitter.cz v případě problémů s prvním e-mailem

Tel: +420 773 97 33 97 (Po-pá 9-17 kromě svátků, mimo tuto dobu bývá telefon vypnutý, pro rezervaci hlídání využijte formulář)

Skype: hlidanimazlicku

kalkulačka hlídání

Facebook    Youtube

ThePay – Platba kartou

bitcoin

Kudy k nám autem?

Pokud pojede z centra, za Nuselským mostem sjeďte prvním sjezdem na ovál připomínající kruhový objezd, použijte druhý výjezd, u lékárny zahněte vpravo (první odbočka) a opět první odbočkou doprava. Jsme skoro na konci jednosměrné ulice – výrazný zelený dům po levé straně vedle hotelu Coronet.

Pokud jedete do centra, sjeďte před Nuselským mostem, zbytek cesty už je stejný.

Pokud na ulici nenajdete místo na parkování, můžete na krátkou dobu nechat auto stát na chodníku před domem. Neparkujte, prosím, na vjezdech do domů a na místech vyhrazených pro invalidy.

Jedete MHD?

Náš hotel pro zvířata se nachází v Praze mezi stanicí metra Vyšehrad a Pražského povstání (trasa metra C).

Vystupte ve stanici metra C Vyšehrad, projděte okolo Kongresového centra, kolem hotelu Holiday Inn a dále přejděte přes přechod do ulice Mikuláše z Husi. Až budete mít po pravé ruce fotbalové hřiště, zahněte do ulice vlevo. Najdete nás ve výrazném zeleném domě vedle hotelu Coronet.

GPS souřadnice: 50° 3′ 34″ s.š.; 14° 25′ 38″ v.d.


Zvětšit mapu