Kontakt

Důležité informace
Veškeré dotazy k hlídání prosím směřujte na e-mail. Na emaily odpovídám vždy, pokud vám nepřijde odpověď, zkontrolujte složku SPAM nebo HROMADNÉ. Pro rezervace hlídání využívejte tento formulář nebo webovou kalkulačku. Uvedená adresa neslouží jako kontaktní místo pro dotazy nebo prohlídky, ale jako místo pro předání zvířat. Čekací doba na zákazníky je ± 15 minut, může se stát, že po uplynutí této doby nebude možné zvíře přijmout. Více informací v obchodních podmínkách. Až dorazíte, volejte na tel. číslo uvedené níže nebo zvoňte na zvonek označený H.M.P. Děkujeme.

Hlídání mazlíčků Petlandhlídání papoušků Praha

Ing. Aneta Baklová, Ph.D.
Marie Cibulkové 1177/10
Praha 4 – Nusle
140 00

Rezervace hlídání online 

E-mailinfo@petland.cz

Tel: +420 773 973 397 (Po-pá 9-17, pracuji sice neustále, ale na telefonu jsem pouze v uvedenou dobu)

Skype: hlidanimazlicku

FacebookTwitterGoogle+YoutubeLinkedInPinterestyelpFoursquare

ThePay – Platba kartou bitcoin

Kudy k nám autem?

Pokud pojede z centra, za Nuselským mostem sjeďte prvním sjezdem na ovál připomínající kruhový objezd, použijte druhý výjezd, u lékárny zahněte vpravo (první odbočka) a opět první odbočkou doprava. Jsme skoro na konci jednosměrné ulice – výrazný zelený dům po levé straně vedle hotelu Coronet.

Pokud jedete do centra, sjeďte před Nuselským mostem, zbytek cesty už je stejný.

Pokud na ulici nenajdete místo na parkování, můžete na krátkou dobu nechat auto stát na chodníku před domem. Neparkujte, prosím, na vjezdech do domů a na místech vyhrazených pro invalidy.

Jedete MHD?

Náš hotel pro zvířata se nachází v Praze mezi stanicí metra Vyšehrad a Pražského povstání (trasa metra C).

Vystupte ve stanici metra C Vyšehrad, projděte okolo Kongresového centra, kolem hotelu Holiday Inn a dále přejděte přes přechod do ulice Mikuláše z Husi. Až budete mít po pravé ruce fotbalové hřiště, zahněte do ulice vlevo. Najdete nás ve výrazném zeleném domě vedle hotelu Coronet.

GPS souřadnice: 50° 3′ 34″ s.š.; 14° 25′ 38″ v.d.


Zvětšit mapu

Společnost je registrovaná na Úřadě pro ochranu osobních údajů. S údaji, které nám poskytujete, je nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., osobní údaje jsou využity pouze pro vnitřní potřeby společnosti a nejsou poskytovány třetím stranám. Respektujeme soukromí a nezasíláme žádné nabídky e-mailem nebo po telefonu.