Kontakt

Důležité informace
Veškeré dotazy k hlídání prosím směřujte na e-mail. Na emaily odpovídám vždy, pokud vám nepřijde odpověď, zkontrolujte složku SPAM nebo HROMADNÉ. Pro rezervace hlídání využívejte tento formulář nebo webovou kalkulačku. Uvedená adresa neslouží jako kontaktní místo pro návštěvy, dotazy nebo prohlídky, ale jako místo předání zvířat. Čekací doba na zákazníky je ± 15 minut, může se stát, že po uplynutí této doby nebude možné zvíře přijmout. Více informací v obchodních podmínkách. Až dorazíte, volejte na tel. číslo uvedené níže nebo zvoňte na zvonek označený H.M.P. Nově máme v ulici smíšenou parkovací zónu. Je možné na ní stát po zaplacení (20 Kč/hod.), na předání obvykle stačí 15 minut. Parkovací automat je na rohu ulice M.Cibulkové a Štětkovy. 

Hlídání mazlíčků Petlandhlídání papoušků Praha

Ing. Aneta Baklová, Ph.D.
Marie Cibulkové 1177/10
Praha 4 – Nusle
140 00

Rezervace hlídání online

E-mailinfo@petland.cz, případně hlidanimazlicku@email.cz

Tel: +420 773 973 397 (Po-pá 9-17 mimo svátků, pracuji sice neustále, ale na telefonu jsem pouze v uvedenou dobu)

Skype: hlidanimazlicku

kalkulačka hlídání

 

 

FacebookTwitterGoogle+YoutubeLinkedInPinterestyelpFoursquare

ThePay – Platba kartou bitcoin

Kudy k nám autem?

Pokud pojede z centra, za Nuselským mostem sjeďte prvním sjezdem na ovál připomínající kruhový objezd, použijte druhý výjezd, u lékárny zahněte vpravo (první odbočka) a opět první odbočkou doprava. Jsme skoro na konci jednosměrné ulice – výrazný zelený dům po levé straně vedle hotelu Coronet.

Pokud jedete do centra, sjeďte před Nuselským mostem, zbytek cesty už je stejný.

Pokud na ulici nenajdete místo na parkování, můžete na krátkou dobu nechat auto stát na chodníku před domem. Neparkujte, prosím, na vjezdech do domů a na místech vyhrazených pro invalidy.

Jedete MHD?

Náš hotel pro zvířata se nachází v Praze mezi stanicí metra Vyšehrad a Pražského povstání (trasa metra C).

Vystupte ve stanici metra C Vyšehrad, projděte okolo Kongresového centra, kolem hotelu Holiday Inn a dále přejděte přes přechod do ulice Mikuláše z Husi. Až budete mít po pravé ruce fotbalové hřiště, zahněte do ulice vlevo. Najdete nás ve výrazném zeleném domě vedle hotelu Coronet.

GPS souřadnice: 50° 3′ 34″ s.š.; 14° 25′ 38″ v.d.


Zvětšit mapu