O nás

PSI Member Hlídání mazlíčků Petland založila Aneta Baklová v roce 2011. Společnost se stále rozšiřuje a zlepšuje nejen kvalitu, ale i rozsah a kapacitu svých služeb. Jsme zároveň členy mezinárodní organizace PSI (Pet Sitters International), která sdružuje petsitterské společnosti z celého světa. Nejen v rámci tohoto členství se aktivně vzděláváme a pomocí školení se stále zdokonalujeme. Umíme rozumět chování a neverbální řeči zvířat a předejít tak konfliktním situacím například při venčení. Díky tomu, že máme absolvované i základy veterinárních disciplín, umíme rozpoznat nemoc zvířete už v začátcích a zvyšujeme tím pravděpodobnost jeho vyléčení. Zvířeti umíme poskytnout první pomoc a umíme se o něj postarat i v případě jeho nemoci, spolupracujeme s veterinární lékařkou MVDr. Michaelou Mruvčinskou. Protože rády pomáháme zvířatům a podporujeme organizace, které se jejich záchranou zabývají. Několik ohrožených druhů zvířat sponzorujeme a adoptujeme v pražské zoo.

Kde působíme

Naše služby hlídání zvířat poskytujeme převážně v Praze. Hlídání psů vám však můžeme nabídnout také v severních Čechách (v Litoměřicích, Lovosicích a Roudnici nad Labem a ve Štětí) a na Moravě (ve Zlíně, Vyškově, v Kroměříži, Uherském Hradišti, Přerově a Olomouci).

Naše poslání

Naprosto si uvědomujeme, jak těžké je pro vás svěřit někomu svého mazlíčka. O to těžší to je, když ho svěřujete někomu neznámému. Z toho důvodu jsem v této sekci sepsala co nejvíce důležitých informacích o nás, abyste toho o nás věděli hodně už před objednáním služby a mohli se tak rozmyslet, jestli je to pro vás to pravé.
Naším hlavním posláním totiž je, aby se zvíře u nás a s námi cítilo tak dobře, jako u sebe doma a vy jste si tak mohli v klidu užít zaslouženou dovolenou. Zvíře u nás dostane kromě naplnění fyziologických potřeb plno lásky, hry a trpělivosti. Jeho denní režim přizpůsobíme tomu, jaký má doma, a nastavíme ho zároveň tak, aby si hlídání co nejvíce užil a rád se k nám vracel. Naším dalším velkým posláním je zprostředkovat vám pohled na svět očima vašeho mazlíčka tak, abyste mu lépe porozuměli a vaše soužití tak bylo příjemnější a plné pochopení. Naši mazlíčkové jsou totiž pořád zvířata fungující na základě instinktů. To je pro nás lidi někdy těžké přijmout, zvířata jsou totiž našimi společníky, a tak je polidšťujeme a stavíme je tak do nepříjemné a nepřirozené pozice. My vám pomůžeme najít mezi sebou harmonii a pochopení. Pac na to

hlídání mazlíčků Petland