O našich službách

Petland

Jaké služby nabízíme?

Nabízíme profesionální hlídání domácích mazlíčků v Praze a okolí. Hlídáme drobná zvířátka, kočičky a pejsky, které můžeme venčit po celé Praze. V rámci hlídání psů nabízíme i jejich výcvik. S pejskem nebo kočičkou můžeme být i u vás doma a starat se o ně tam. Můžeme obstarat i drobná zvířata u vás a zalít květiny, vyvětrat, vybrat poštovní schránku, dojít na poštu, postarat se o vyvezení popelnice, popř. i posekat zahradu atd. Na obstarání zvířat k vám nechodíme ve firemním oblečení ani jinak označeni, aby nikdo nepojal podezření, že nejste doma. Dále vám můžeme nabídnout dojíždění na statek či na zahradu v blízkosti Prahy. Můžeme se starat i o hospodářská nebo exotická zvířata. Vše záleží na domluvě, stačí, když se ozvete a my se vám budeme snažit vyjít vstříc.

Kdo se u nás stará o co/koho?

Jako majitelka Hlídání mazlíčků Petland poskytuji veškeré nabízené služby od hlídání drobných mazlíčků po obstarání zvířat u vás. Na hlídání pejsků jsem kvůli omezené kapacitě hlídaných zvířat přestala stačit, a tak se o ně dělím se svými kolegyněmi. Všechny mají vzdělání v oboru, čistý trestní rejstřík, mnoho zkušeností s chovem zvířat a jsou odborně proškolené v rámci vykonávané práce.

Co znamená profesionální péče o mazlíčky?

hlídání mazlíčků PetlandV první řadě si uvědomujeme nezbytnost vzdělání v oboru, jedná se totiž o odbornou péči, která si vyžaduje odborné znalosti a zkušenosti. Máme pro zvířata zapálení, v chovech zvířat se neustále vzděláváme. Staly jsme se také členkami mezinárodní petsitterské organizace PSI (Pet Sitters International). I díky tomuto členství se v oblasti zvířat stále zdokonalujeme. Ve druhé řadě každému psovi nebo kočce přistupujeme individuálně. Je nám jasné, že každý jedinec je jiný a potřebuje jinou péči. Pejska hlídáme jen jednoho, v případě, že se psi znají a majitelé s tím souhlasí, hlídáme pejsky dva. Pejsci nás mají k dispozici celé dny kromě doby nejnutnějších nákupů a jiných nutných pochůzek. Psi mají u některých kolegyň včetně mě možnost výběhu na zahradě, podnikáme s nimi výlety podle jejich chuti a energie, někdy chodíme i za kulturou. I samotné venčení psů přizpůsobujeme zdravotnímu stavu a elánu psa. V průběhu hlídání zašleme majitelům fotky jejich mazlíčka. Na vyžádání majitelů je možné poslat informace o tom, jak se mazlíček na hlídání má.

Ani ostatním zvířatům není problém se věnovat většinu dne, proto je možné nám svěřit i zvířátko s antibiotiky a jinými léky, které se musí podávat pravidelně. Zvíře však nesmí trpět žádnou infekční nemocí nebo parazity, protože by mohlo nakazit další hlídaná zvířata. Pokud zvíře onemocní, je samozřejmostí pravidelné zasílání SMS zpráv o jeho aktuálním zdravotním stavu a docházení na kontroly k veterináři. Samozřejmostí je také naše pojištění, které kryje případné škody na zdraví a svěřených věcech a mazlíčcích do 5 milionů Kč.

Bonusy k hlídání

K hlídání nabízíme velké množství doplňkových služeb. Další naší speciální službou je profesionální nafocení vašeho mazlíčka nebo jeho kreslený portrét. Navíc pokud se stanete našimi fanoušky na Facebooku, můžete soutěžit o různé ceny, slevy nebo vstupenky na veletrh For Pets. Pokud u nás využijete služby hlídání, máte automaticky slevu 10 % na poradenství s chovem či  nežádoucím chováním zvířete.