Doplňkové služby

Profesionální nafocení vašeho mazlíčka

Nabízím profesionální nafocení vašeho mazlíčka. Zvířeti udělám fotky digitální zrcadlovkou, a pak vám je předám na CD nebo na vámi přineseném flash disku v plném rozlišení. Cena za 5 fotek je 200 Kč.

Kreslený portrét vašeho mazlíčka

Majitelka Hlídání mazlíčků Petland, Aneta Baklová, zároveň kreslí zvířata a jejich portréty. Pokud vás tato služba zaujala, navštivte pro více informací tyto stránky, kde najdete i ukázky jejích děl.

Výcvik a výchova psů

Nabízíme výcvik psů v rámci hlídání nebo pravidelný individuální výcvik. Výcvik psů provádíme pouze pozitivními metodami a kromě psa pracujeme i s jeho majitelem. Je třeba, aby naše postupy viděl a naučil se je na psa praktikovat. Cena za hodinu individuálního výcviku je stanovena na 700 Kč, za výcvik psa v rámci hlídání si pak připlatíte 50 % nad rámec ceny za hlídání psa.

Dornova metoda

Tato metoda navodí psychickou a fyzickou pohodu vašeho psa. Terapie Dornovou metodou trvá 60 minut a stojí 600 Kč bez ohledu na velikost psa. První terapie je trochu delší, ale za stejnou cenu. Za dopravu k vám si účtujeme 15 Kč/km. Více o Dornově metodě se dozvíte zde.

Poradenství

Máte problém se svým zvířetem, který neumíte řešit? Pomůžeme vám. Více informací najdete zde.