Portréty mazlíčků

Pokud sháníte originální dárek pro milovníka zvířat nebo máte doma mazlíčka, kterého byste si chtěli nechat zvěčnit, můžete si nechat nakreslit portrét mazlíčka.

O co se jedná?

Jde o kreslený portrét zvířete. Portréty zvířat kreslím profesionálními pastelkami, pastely nebo uhlem v tužce na speciální papír o formátu A5 až A2. Tedy od malého formátu po skutečné velký papír. Nejběžnější formáty jsou A4 pro kresbu portrétu jednoho zvířete a A3 pro kresbu portrétů více zvířat

Jak takový portrét mazlíčka vypadá?

Portrét mazlíčka se vždy snažím nakreslit co nejrealističtěji, na prvního pohled se občas plete s fotkou. Posuďte sami. Portréty zvířat ve skutečnosti vypadají lépe, než na fotkách.

Jak dlouho trvá nakreslit portrét zvířete?

Kresba portrétu zvířete je poměrně časově náročná, jeden portrét zvířete na papíru formátu A4 trvá 20-30 hodin. S časovou náročností je spojena i cena portrétů zvířat, která začíná na 1500 Kč za papír o formátu A5.

Jak si portrét mazlíčka objednám?

Portrét zvířete si můžete objednat jednoduše vyplněním tohoto formuláře. Pro více informací ohledně portrétů zvířat navštivte stránku www.baklart.cz, kde se dozvíte všechny potřebné informace.

 

Napsat komentář