O Tereze

hlídání psů v Praze, hlídání psů v Praze, hlídání psů v Českých Budějovicích, hlídání psů v Hluboké nad Vltavou, hlídání psů v Českém KrumlověTereza vystudovala Speciální chovy na České zemědělské univerzitě v Praze. V rámci studia absolvovala několik praxí zaměřených na péči o zvířata. Nyní studuje magisterský obor Wildlife and Livestock Management and Conservation Wildlife Management na té samé univerzitě. Láska ke zvířatům ji provází celý život. Již v dětském věku se snažila mít jich kolem sebe co nejvíce a v kontaktu se zvířaty je prakticky od malička. Starost a péče o zvířata byla pro ni vždy radostí a tato činnost ji provází celým životem. V místě bydliště pravidelně navštěvovala psí útulek a pomáhala s péčí o psy. V současné době má doma v Českých Budějovicích fenku West teriéra, králíky, potkany, sysly, strašilky, křečka, myšku a pagekona.
Tereza bydlí částečně na Praze 5 v Košířích, částečně v Českých Budějovicích. Nabízí tedy hlídání psů a hlídání koček v Praze, Českých Budějovicích, Hluboké nad Vltavou či Českém Krumlově.

hlídání psů v Praze, hlídání psů v Praze, hlídání psů v Českých Budějovicích, hlídání psů v Hluboké nad Vltavou, hlídání psů v Českém Krumlově

Tereza Petland