O Nicole a Honzovi

Činnost Nicole a Honzy je z osobních důvodů dočasně pozastavena. Děkujeme za pochopení.

hlídání psů v PrazeNicole je naší další posilou na hlídání pejsků a kočiček. Vystudovala bakalářský obor kynologie na České zemědělské univerzitě v Praze. Ve studiu pokračuje v oboru reprodukční biotechnologie. Ve svém rodném domově má tři bišonky. Nicole má však zkušenosti jak s malými, tak s velkými psy. Cvičí agility a dogdancing, má zkušenosti se socializací štěňat,  s výcvikem psů, s jejich přípravou na výstavy, dokonce i s porody – odrodila několik vrhů štěňat. Nicole v současné době pracuje jako pomocná vědecká síla v Centru pro výzkum chování psů při České zemědělské univerzitě, kde dělala i výzkum v rámci své bakalářské práce na metodu pachové identifikace.

hlídání psů Prahahlídání pejsků Praha Honza, přítel Nicole, se taktéž od útlého dětství aktivně věnuje psům a má k nim kladný vztah. Ve svém rodném městě má fenku belgického ovčáka malinoise. Se svou fenkou dělá canicross a bikejöring.

Nicole s Honzou vám rádi pohlídají vašeho pejska nebo kočičku. V Praze žádné zvíře nemají. Bydlí společně v bytě na Praze 5 na Andělu, odkud mají přístup na malou přilehlou zahradu.

Nicole