Hledáme kolegy/ně

Aktuálně hledáme veterinární sestru/bratra nebo studenta/tku VŠ veteriny na občasnou výpomoc k drobným zvířatům na Praze 4.
Jedná se o práci na několik hodin denně převážně přes svátky, prázdniny a některé víkendy. Zprvu se bude jednat o čištění zvířat, přípravu krmení a krmení zvířat (králíci, hlodavci, papoušci a plazi), úklid (místností i desinfekce klecí a dalšího vybavení) a nadstandardní péči o některá zvířata (aplikace léků, dokrmování, vážení atd.). Po zapracování se přidá ještě přebírání a předávání zvířat a jejich zdravotní kontrola (+kontrola očkovacích průkazů).
Nabízíme nástupní částku 130 Kč/hod., po zapracování 150 Kč na hod., při samostatné práci až 180 Kč/hod. Jedná se o práci v příjemném prostředí, je však třeba psychická odolnost vůči stresu, časová flexibilita, spolehlivost, odpovědnost a výborný zdravotní stav. Přece jen se jedná o práci s alergeny jako je srst zvířat a prach. Vzdělání v oboru, čistý trestní rejstřík a aktivní angličtina podmínkou.
Pokud Vás popis práce zaujal, pošlete svůj životopis na info@petland.cz a domluvíme se dál.


Dále hledáme posily na hlídání psů a koček. Můžete u sebe doma ubytovat kočičku nebo pejska? Jste ochotni práci obětovat i víkendy, léto a svátky? Nabízíme zajímavou brigádu, díky které načerpáte další zkušenosti se zvířaty. Spolupráce na DPP. 

Poskytujeme profesionální služby na nejvyšší úrovni, proto si naše kolegy vybíráme velmi pečlivě.

Co požadujeme?hlídání pejsků Praha

věk nad 18 let
 vzdělání v oboru (zemědělka, veterina – vhodné i pro studenty těchto škol) a potvrzení o průběžném vzdělávání se v oboru (odborné kurzy, semináře, …)
 zkušenosti se zvířaty (chov zvířat, pracovní zkušenosti, praxe – např. veterinární kliniky, útulky, zoo)
 lásku ke zvířatům a cit pro ně
čistý výpis z Rejstříku trestů (ne starší 3 měsíců)
vstupní zdravotní prohlídku
 100% spolehlivost a loajalitu
 časovou flexibilitu
 znalost angličtiny na komunikativní úrovni (znalost němčiny a ruštiny výhodou)

Co nabízíme?

naplňující práci se zvířaty v kolektivu mladých lidí
další zkušenosti s různými plemeny a povahami psů a koček
práci, kterou lze přizpůsobit vašim podmínkám a časovým možnostem
odpovídající platové ohodnocení 

Pokud splňujete všechny naše podmínky a máte chuť s námi do toho jít, pošlete nám svůj životopis na info@petland.cz a vyplňte tento formulář. Těšíme se na vás!