O poradenství chovu

Hlídání mazlíčků PetlandVystudovala jsem Management volně žijících zvířat a jejich chovů na Zemědělské univerzitě v Praze, Fakultě tropického zemědělství. Bakalářské studium jsem absolvovala na Fakultě agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů, obor Speciální chovy. Ve své bakalářské práci jsem se věnovala morčatům a jejich nemocem a prevenci, má diplomová práce se také týkala morčat, avšak jejich hlasové komunikaci. Ve studiu pokračuji dále, studuji doktorský obor opět na Fakultě tropického zemědělství a ve své dizertační práci navazuji na své poznatky z hlasové komunikace morčat. Na Fakultě tropického zemědělství jsem dosud vedla některá cvičení (Speciální zoologie, Adaptační biologie zvířat, Základy chovu zvířat, Úvod do tropického zemědělství a Metody v ekologii a etologii). V tuto chvíli mám úspěšně složené státní doktorské zkoušky, čeká mě obhajoba disertační práce.
Absolvovala jsem praxi v zoo v Praze, dále u hospodářských a laboratorních zvířat v prostorách naší univerzity, 6 let jsem asistovala u hipoterapie v Hucul Clubu a 2 roky jsem brigádničila v prodejnách s chovatelskými potřebami a zvířaty Pet center. Mám za sebou také kurz Canisterapie v organizaci HelpPes, absolvovaný kurz masáží pro psy a další. Příležitostně také vystupuji v hobby pořadech na ČT1, na Nově a na TV Barrandov jako chovatel různých druhů zvířat.
poradenství v chovatelstvíNa základě mého vzdělání a zkušeností s chovem zvířat nabízím poradenství v oblasti chovu hlodavců (křečků, potkanů, osmáků, morčat, činčil, pískomilů, myší, …), králíků a zebřiček pestrých. V této oblasti se stále aktivně vzdělávám a získávám další cenné zkušenosti, o které se s vámi mohu podělit. Pokud potřebujete poradit ohledně chovu jiných druhů zvířat, mohu vám zaslat kontakt na zkušené chovatele, kteří vám rádi pomohou.

Dotazy můžeme pokládat prostřednictvím e-mailu, kontaktního formuláře, po dohodě také po telefonu či skype (hlidanimazlicku). Nabízím i možnost osobní schůzky. Služba poradenství je placená, ceník naleznete zde.