O masáži a strečinku psů

masáže psů, psí masáže, masáže pro psyKromě Dornovy metody nabízíme jako doplňkovou službu k hlídání pejsků relaxační masáž a strečink psů. Masáže mohou ulevit stresovanému pejskovi, psovi po fyzickém výkonu, ale také pomáhají uvolnit zatuhlé svaly a rozhýbat tělíčko staršího jedince. Masáže přináší psychickou a fyzickou úlevu a navozují celkovou pohodu zvířete. Masáže zlepšují prokrvení, tok lymfy, odvádí toxiny z těla a celkově posilují imunitu. V rámci masáže pejska se dozvíte, zda má nějakou blokádu a kde a naučíte se pár technik na její rozmasírování. Pravidelným masírováním svého pejska zároveň prohloubíte váš vztah. Strečink psů zlepšuje pohyblivost těla, udržuje pružnost svalů a šlach a zároveň funguje jako prevence jejich poranění.

Jak služba funguje?

masáže psů. psí masáže, masáže pro psyPsí masáže nabízím přímo já, Aneta. Kurz jsem absolvovala u skvělé psí fyzioterapeutky Renáty Šedinové. Kromě toho mám také zasvěcení reiki I. a II. stupně, takže zvířeti mohu pomoci zharmonizovat energie v těle, případně ji doplnit tam, kde chybí.
Masáže psů se provádí výhradně na zdravých jedincích. Relaxační masáž nezahrnuje rehabilitační péči o pacienty po operacích. Jedná se o suchou masáž bez použití masážních olejů, ne každému pejskovi totiž vyhovují. Masáže a strečink psů provádíme buď u sebe doma nebo v místě bydliště klienta, kde je to pro psa zároveň příjemnější. Masáž můžete samozřejmě dopřát i pejskovi, který je u nás na hlídání. Cena najdete zde. Pro objednávku masáže pejska využijte, prosím, náš e-mail info@petland.cz.