Jak funguje hlídání zvířat?

Individuální hlídání drobných zvířat u nás

1. Hlídání mazlíčka je nejdříve nutné zarezervovat po e-mailu nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Po zpětném potvrzení vámi vybraného termínu je vašemu mazlíčkovi na toto období automaticky rezervováno místo. Zároveň se spolu domluvíme na podmínkách jeho hlídání.

2. Při předávání mazlíčka společně podepíšeme smlouvu s podmínkami, na kterých jsme se při vzájemné komunikace domluvili.

4. Platba za hlídání drobných zvířat záleží na dohodě, u nových zákazníků je vyžadována záloha předem, stálí zákazníci mohou platit celou částkou až po ukončení hlídání.

Individuální hlídání psů a koček u nás

1. Hlídání pejska či kočičky je také nejdříve nutné zarezervovat po e-mailu nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Po zpětném potvrzení vámi vybraného termínu  a domluvení podmínek hlídání budete vyzváni k zaplacení zálohy, která činí 30-50 % celkové částky za hlídání. Platba se učiní do 3 dnů na účet nebo hotově při osobní schůzce, pokud je aspoň jednou stranou vyžadována.

2. Po zaplacení zálohy je vašemu miláčkovi na toto období automaticky rezervováno místo.

3. Při předávání pejska či kočičky společně podepíšeme smlouvu s podmínkami, na kterých jsme se při vzájemné komunikace domluvili.

4. V případě hlídání psa nebo kočičky u mých kolegyní po vás bude zbytek částky za hlídání vyžadován již v den předání zvířete do jejich péče.

Zaopatření zvířat u vás

1. Zaopatření vašeho mazlíčka je nejdříve nutné zarezervovat po e-mailu nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Již při objednání hlídání se dohodneme na jeho podmínkách (četnosti návštěv, ceně, formě předání klíčů, …) a na termínu naší schůzky, která vždy probíhá u vás doma.

2. V průběhu schůzky se vzájemně seznámíme a vy mi ukážete, co váš mazlíček potřebuje a kde to najdu. Na schůzce spolu podepíšeme smlouvu a předávací protokol ke klíčům od bytu nebo domu (popř. i od schránky). Seznamovací schůzka je zdarma.

3. Platba se vždy provádí zaplacením zálohy o výši 50 % z celkové částky hlídání již na seznamovací schůzce. Zbytek částky bude zaplacen při vrácení klíčů, pokud není dohodnuto jinak.

Jednorázové venčení psů

1. Venčení psa je nejdříve nutné zarezervovat po e-mailu nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Při objednání venčení se spolu dohodneme na jeho podmínkách (četnosti venčení, finanční částce, způsobu předání a vrácení klíčů,…) a na termínu naší seznamovací schůzky, při které spolu pejska vyvenčíme.

2. Po společném venčení podepíšeme smlouvu a předávací protokol ke klíčům od bytu nebo domu. Seznamovací schůzka včetně společného venčení se neplatí.

3. Bude po vás požadováno 50 % z celkové částky za venčení, zbytek při vrácení klíčů, pokud není dohodnuto jinak. V případě zajištění venčení mými kolegyněmi po vás bude vyžadováno zaplacení celé částky za venčení již při seznamovací schůzce.

Pravidelné venčení  psů

1. Venčení psa je nejdříve nutné zarezervovat po e-mailu nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Při objednání venčení se spolu dohodneme na četnosti venčení pejska, finanční částce a na tom, která z venčitelek bude tuto službu poskytovat.

2. Domluvíme si termín seznamovací schůzky, kam dorazím já společné s venčitelkou vašeho pejska. Pejska spolu vyvenčíme a domluvíme se na podrobnostech.

3. Po společném venčení psa podepíšeme smlouvu a předávací protokol ke klíčům od bytu nebo domu. Seznamovací schůzka se včetně prvotního venčení neplatí.

4. Částka za dlouhodobé venčení psa vám bude vyfakturovaná na konci každého měsíce a je možné ji zaplatit hotově nebo na účet.