Jak funguje hlídání zvířat?

Hlídání drobného zvířete u nás

1. Hlídání zvířete je potřeba zarezervovat prostřednictvím formuláře závazné objednávky nebo webové kalkulačky. Po zpětném potvrzení vámi vybraného termínu  a domluvení podmínek hlídání budete vyzváni k zaplacení nevratné zálohy, která činí 50 % z celkové částky za hlídání. Platbu je třeba uhradit do 7 pracovních dnů. Způsoby platby najdete zde. Při rezervaci hlídání v kratším termínu než 3 dny před hlídáním, je třeba odeslat platbu ihned a poslat nám potvrzení o zaplacení.
2. Po zaplacení zálohy je vašemu miláčkovi na toto období automaticky rezervováno místo.
3. Při předávání zvířete společně podepíšeme smlouvu s podmínkami, na kterých jsme se při vzájemné komunikace domluvili.
4. Zbytek částky za hlídání uhradíte při jeho vyzvedávání zvířete u nás.

Hlídání psa u nás

1. Hlídání psa je potřeba zarezervovat prostřednictvím formuláře závazné objednávky nebo webové kalkulačky. Po zpětném potvrzení vámi vybraného termínu  a domluvení podmínek hlídání budete vyzváni k zaplacení nevratné zálohy, která činí 30-50 % z celkové částky za hlídání. Platbu je třeba uhradit do 7 pracovních dnů. Způsoby platby najdete zde.
2. Po zaplacení zálohy je vašemu mazlíčkovi automaticky rezervováno místo.
4. Při předávání psa společně podepíšeme smlouvu s podmínkami, na kterých jsme se při vzájemné komunikace domluvili a dojde k zaplacení doplatku za hlídání.

Zaopatření zvířat u vás

1. Zaopatření vašeho mazlíčka je nejdříve nutné zarezervovat prostřednictvím formuláře závazné objednávky. Již při objednání hlídání se dohodneme na jeho podmínkách (četnosti návštěv, ceně, formě předání klíčů, …) a na termínu naší schůzky, která vždy probíhá u vás doma.
2. V průběhu schůzky se vzájemně seznámíme a vy mi ukážete, co váš mazlíček potřebuje a kde to najdu. Na schůzce spolu podepíšeme smlouvu a předávací protokol ke klíčům od bytu nebo domu (popř. i od schránky). Seznamovací schůzka je ZDARMA.
3. Platba se vždy provádí zaplacením nevratné zálohy o výši 50 % z celkové částky hlídání již na seznamovací schůzce. Zbytek částky bude zaplacen při vrácení klíčů, pokud není dohodnuto jinak.

Jednorázové venčení psů

1. Venčení psa je nejdříve nutné zarezervovat prostřednictvím formuláře závazné objednávky. Při objednání venčení se spolu dohodneme na jeho podmínkách (četnosti venčení, finanční částce, způsobu předání a vrácení klíčů,…) a na termínu naší seznamovací schůzky, při které spolu pejska vyvenčíme.
2. Po společném venčení podepíšeme smlouvu a předávací protokol ke klíčům od bytu nebo domu. Seznamovací schůzka včetně společného venčení je ZDARMA.
3. Bude po vás požadováno 50 % z celkové částky za venčení, zbytek při vrácení klíčů, pokud není dohodnuto jinak. V případě zajištění venčení mými kolegyněmi po vás bude vyžadováno zaplacení celé částky za venčení již při seznamovací schůzce.

Pravidelné venčení  psů

1. Venčení psa je nejdříve nutné zarezervovat prostřednictvím formuláře závazné objednávky. Při objednání venčení se spolu dohodneme na četnosti venčení pejska, finanční částce a na tom, která z venčitelek bude tuto službu poskytovat.
2. Domluvíme si termín seznamovací schůzky, kam dorazím já společné s venčitelkou vašeho pejska. Pejska spolu vyvenčíme a domluvíme se na podrobnostech.
3. Po společném venčení psa podepíšeme smlouvu a předávací protokol ke klíčům od bytu nebo domu. Seznamovací schůzka se včetně prvotního venčení je ZDARMA.
4. Částka za dlouhodobé venčení psa vám bude vyfakturovaná na konci každého měsíce a je možné ji poslat na účet.