O našich službách

Petland

Co nabízíme?

Nabízíme profesionální hlídání domácích mazlíčků v Praze a okolí. Hlídáme drobná zvířátka, kočičky a pejsky, které můžeme venčit po celé Praze. V rámci hlídání psů nabízíme i jejich výcvik. Rádi vám sestavíme i individuální výživový plán pro vašeho psa. S pejskem nebo kočičkou můžeme být i u vás doma a starat se o ně tam. Můžeme obstarat i drobná zvířata u vás a zalít květiny, vyvětrat, vybrat poštovní schránku, postarat se o vyvezení popelnice, popř. i posekat zahradu atd. Na obstarání zvířat k vám nechodíme ve firemním oblečení ani jinak označeni, aby nikdo nepojal podezření, že nejste doma. Dále vám můžeme nabídnout dojíždění na statek či na zahradu v blízkosti Prahy. Můžeme se starat i o hospodářská nebo exotická zvířata. Vše záleží na domluvě, stačí, když se ozvete a my se vám budeme snažit vyjít vstříc.

Kdo se u nás stará o co/koho?

Jako majitelka Hlídání mazlíčků Petland poskytuji veškeré nabízené služby od hlídání drobných mazlíčků po obstarání zvířat u vás. Na hlídání pejsků a koček jsem kvůli omezené kapacitě hlídaných zvířat přestala stačit, a tak se o ně dělím se svými zaměstnanci. Všichni mají vzdělání v oboru, čistý trestní rejstřík, mnoho zkušeností s chovem zvířat a jsou odborně proškoleni v rámci vykonávané práce.

Co znamená profesionální péče o mazlíčky?

hlídání mazlíčků PetlandV první řadě si uvědomujeme nezbytnost vzdělání v oboru, takže jsme všechny studenkami zvířecích oborů. Máme pro zvířata zapálení, a to i po odborné stránce, o zvířatech a jejich chovech se stále vzděláváme. Staly jsme se také členkami mezinárodní petsitterské organizace PSI (Pet Sitters International). I díky tomuto členství a častých školení se stále zdokonalujeme. V druhé řadě ke každému zvířeti přistupujeme individuálně. Je nám jasné, že každý jedinec je jiný a potřebuje jinou péči. Pejska hlídáme jen jednoho, v případě, že se psi znají a majitelé s tím souhlasí, hlídáme pejsky dva. Pejsci nás mají k dispozici celé dny kromě doby nejnutnějších nákupů. Psi mají možnost výběhu na zahradě, podnikáme s nimi výlety podle jejich chuti a energie. I samotné venčení psů přizpůsobujeme zdravotnímu stavu a elánu psa. V průběhu hlídání zasíláme majitelům SMS s informacemi, jak se jejich mazlíček má a fotky formou MMS nebo na e-mail.

Ani ostatním zvířatům není problém se věnovat většinu dne, proto je možné nám svěřit i zvířátko s antibiotiky a jinými léky, které se musí podávat pravidelně. Zvíře však nesmí trpět žádnou infekční nemocí nebo parazity, protože by mohlo nakazit další hlídaná zvířata. Pokud zvíře onemocní, je samozřejmostí pravidelné zasílání SMS zpráv o jeho aktuálním zdravotním stavu a docházení na kontroly k veterináři. Samozřejmostí je také naše pojištění, které kryje případné škody na zdraví a svěřených věcech a mazlíčcích do 5 milionů Kč.

Další bonusy k hlídání

Další výhodou hlídání zvířat u nás je doplňkový prodej krmení a potřeb pro zvířata. Cokoliv, co pro mazlíčka potřebujete koupit a neměli jste čas, vám nakoupíme a předáme v den, kdy si mazlíčka vyzvednete. Nabízíme dárkovou službu pro zvířata, která spočívá v nákupu dárků pro Vašeho mazlíčka, jejich zabalení a doručení. Nabízíme i velké množství doplňkových služeb, hraček pro pejsky, králíčky a fretky a pamlsky. Další speciální službou je profesionální nafocení vašeho mazlíčka. Nabízíme také poradenství v chovu drobných zvířat, stálí zákazníci na ni u nás mají slevu 20 %. Dalším bonusem pro stálé zákazníky je sleva 5 % na hlídání psů a koček u nás. Naši zákazníci dále mohou využívat možnosti slev u našich partnerů.