Komunikace se zvířaty

Pokud vás zajímá, jak komunikace se zvířaty funguje, nebo ji chcete zkusit sami, přečtěte si tento článek. Pokud si na to však sami netroufnete, udělám to za vás. Vašeho zvířete se zeptám na otázky, které vás zajímají. Postup této služby je následující:

  1. Pošlete mi na e-mail info@petland.cz jméno vašeho zvířete, místo, kde žije, a fotku, na které je zvířeti vidět do očí.
  2. Připište dvě kontrolní otázky, podle kterých zjistíme, že se skutečně jedná o vaše zvíře a naše napojení proběhlo v pořádku. Mohou to být otázky typu: „Kde nejčastěji spíš?“, „Jaké je tvé nejoblíbenější jídlo/hračka/činnost?“ atd.
  3. Napište mi otázky, které zvířeti chcete položit. Maximálně prosím pět otázek. Otázky by něměly začínat slovem „proč“ a měly by být otevřené, to znaměná, že odpovědí na ně by nemělo být „ano/ne“.
  4. Po mém spojení se zvířetem vám pošlu odpovědi na vaše otázky. Pokud budou sedět kontrolní otázky, budete vědět, že skutečně došlo k napojení na vaše zvíře. Následně vás poprosím vás o zaplacení 200 Kč za každou vaši otázku (kontrolní otázky jsou zdarma), a to bezhotovostně (převodem na účet oproti vystavení faktury). Pokud nebudou sedět kontrolní otázky, platit nebudete nic.

Dodatečné informace

Ceník je platný od 1.2.2022.

Nejsem plátce DPH.