Hlídání a venčení psů

Nabízíme vám individuální hlídání psů u nás, hlídání psů u vás doma a venčení psů. Jako doplňkové služby nabízíme individuální výcvik psůpsí masáže, terapii Dornovou metodou a kosmetické služby.
Více informací o hlídání psů se dočtete zde.

1. Individuální hlídání psů u nás doma

kalkulačka hlídání

Celodenní hlídání psů
Cena/den (včetně noci)
Každý další pes
Hlídání toy plemen do 3 kg (čivava, krysařík)
500 Kč
400 Kč
Hlídání malého psa 3-10 kg (yorkšírský teriér, maltézský a boloňský psík, Jack/Parson Russell teriér)
550 Kč
450 Kč
Hlídání středního psa 10-25 kg (kokršpaněl, bígl, border kolie, australský ovčák, chodský pes)
600 Kč
500 Kč
Hlídání velkého psa nad 25 kg (retrívři, ohaři, německý ovčák a boxer, rhodézský ridgeback, bulteriér)
700 Kč
600 Kč

První pes je vždy ten s větší hmotností.

Hlídání psů na 9 hodin
Cena/9 hod.
Každý další pes
Hlídání toy plemen do 3 kg
400 Kč
300 Kč
Hlídání malého psa 3-10 kg
450 Kč
350 Kč
Hlídání středního psa 10-25 kg
500 Kč
400 Kč
Hlídání velkého psa nad 25 kg
550 Kč
450 Kč

Za každou další započatou hodinu na každého psa počítáme 90 Kč. Cena za hlídání psa na kratší dobu než 9 hodin je po domluvě.

Hlídání psů pouze přes noc u nás

Hlídání psů přes noc u nás
Cena
Každý další pes
Pes jakékoliv velikosti
450 Kč
350 Kč

U hlídání psa přes noc (tj. 12 hodin) se počítá s večerním a ranním venčením. Za každou další započatou hodinu nad rámec 12 hodin se připočítává 90 Kč.

Stálým zákazníkům nabízíme slevu 5 % na příští celodenní hlídání psů u nás, sleva neplatí na doplňkové služby a na venčení psů.

Příplatky

Speciální
péče
100 Kč
den/pes

Příplatek za speciální péči účtujeme u hárajících fen, u štěňat do 8 měsíců včetně a u nemocných nebo těžko ovladatelných psů. Tím jsou myšleni psi, kteří neumí základní povely nebo neposlouchají, nechodí do schodů, nevidí, neslyší nebo psi, kteří nejsou socializovaní, na všechno štěkají nebo se venčí doma atd. Tento příplatek může být účtován i u psa, kterému je třeba denně podávat léky a po dohodě může být zpětně doúčtován v případě, že majitelé na zdravotní stav nebo nežádoucí chování psa předem neupozorní.

Doplňkové služby

Kosmetika

V rámci hlídání je možné psa vykoupat a vyčesat. Tyto služby je možné provést i jednorázově u vás doma bez nutnosti spojení s hlídáním psa, v tom případě je však cena stanovena po domluvě.

Koupání psů
Krátkosrstý pes
Dlouhosrstý pes
Koupání malého psa
70 Kč
90 Kč
Koupání středního psa
100 Kč
130 Kč
Koupání velkého psa
150 Kč
190 Kč

V ceně koupání je šampón s norkovým olejem, kondicionér a rozčesávač u dlouhosrstých plemen. Po koupání jsou psi zdarma vyčesáni. Nabízíme i možnost prodeje veterinární kosmetiky Ben-fit. Podmínky prodeje a ceník najdete zde.

Samotné vyčesání psů
Krátkosrstý pes
Dlouhosrstý pes
Vyčesání malého psa
40 Kč
60 Kč
Vyčesání středního psa
60 Kč
90 Kč
Vyčesání velkého psa
90 Kč
130 Kč
Péče
o tlapky
30 Kč
Čištění
zoubků
50 Kč
Čištění
oušek
30 Kč

O tlapky pejsků pečujeme pastou se včelím voskem. Ta chrání polštářky před vysušováním a praskáním způsobeném např. solením chodníků.

 

Za vyprání jednoho kusu oblečení pro psa nebo deky si účtujeme 30 Kč. O dalších doplňkových službách nejen pro pejsky se více dozvíte zde.

Krmení

Vepřové
ouško
30 Kč

Příplatek za vařenou stravu je dohodou (obecně 100 Kč na den u velkých psů + proplacení účtů za nákup, u malých psů 200 Kč na jedno uvaření stravy na několik dní + proplacení účtů).
Pokud si nevíte rady s krmením svého psa nebo potřebuje změnu jídelníčku, rádi mu sestavíme individuální výživový plán.

 

2. Hlídání psů u vás doma

Délka hlídání psů
Cena
Každý další pes
Celodenní hlídání psa (včetně noci)
1500 Kč
900 Kč
Hlídání psa na 9 hodin
800 Kč
500 Kč
Hlídání psa na 12 hodin nebo přes noc*
1000 Kč
600 Kč

*U hlídání psa přes noc se počítá s večerním a ranním venčením.

U hlídání psů na 9 nebo 12 hodin se při každé započaté hodině připočítává 90 Kč za každého psa.

Cena za hlídání psů u vás na kratší dobu než 9 hodin je dohodou.

U hlídání psů u vás doma jsou služby jako koupání či česání zdarma.

Jak se postupuje při hlídání a venčení psů se dozvíte zde.

3. Individuální výcvik psů

Nabízíme individuální výcvik psů v rámci hlídání. K ceně za hlídání psa se připočítává vždy 50 % za výcvik. Nezáleží na tom, zda se jedná o hodinové nebo celodenní hlídání pejska. Je možné se domluvit na výcviku psa u vás doma či na předem domluveném místě. Cena za 60 minut výcviku psa u vás za 400 Kč. Více informací o možnostech výcviku psů se dočtete zde.

4. Venčení psů

Snažíme se vyjít vstříc vašim požadavkům, styl procházek přizpůsobujeme zdravotnímu stavu a kondici psa, není pro nás problém s ním třeba 30-40 minut běhat.

Délka venčení psů v Praze
Cena
Každý další pes
30timinutové venčení psa
200 Kč
100 Kč
60timinutové venčení psa
300 Kč
150 Kč

Dodatečné informace

Za poskytnutí hlídání psů u nás bez objednání 48 hodin předem účtujeme novým zákazníkům expresní příplatek 20 %. Za hlídání psů o státních svátcích a o Velikonočním pondělí si účtujeme 20% příplatek. Cena za samotný silvestrovský večer je dohodou.

Při rezervaci termínu hlídání psa u nás budete vyzváni k zaplacení zálohy o výši 30-50 % z celkové částky za hlídání. Tato záloha je nevratná a je třeba ji uhradit do 3 pracovních dnů. Pokud se tak nestane, termín uvolňujeme dalším zájemcům.

Psa můžete přivézt/odvézt každý den v době od 7:00 do 22:00. Po domluvě je možné přivezení/odvezení psa i v době od 22:00 do 7:00 za příplatek 100 Kč.

Za pejska, kterého dovezete před 12.hodinou, se platí celý den. Po 12.hodině se platí polovina ceny za daný den. Za pejska, pro kterého si přijedete před 12.hodinou, je cena za den poloviční a po 12.hodině se platí celý den.

STORNO POPLATKY. Pokud v případě hlídání psů u zákazníků nebo venčení psů pečovatel již obdržel klíče od domova zákazníka, a následně zákazník hlídání/venčení stornuje, pečovatel má nárok na 50 % z celkové částky za hlídání/venčení. Tato částka se zároveň vybírá jako záloha při předávání klíčů.

V případě nutnosti veterinárních zákroků po vás bude po skončení hlídání vyžadováno proplacení účtů včetně případné dopravy k veterinárnímu lékaři s cenou 12 Kč/km.

Po domluvě je možné pro pejska zajistit odvoz po Praze a blízkém okolí za 12 Kč/km.

Ceník je platný od 1.9.2016.

Nejsem plátce DPH.