Hlídání a venčení psů

Nabízíme vám individuální hlídání psů u nás, hlídání psů u vás doma a venčení psů. Jako doplňkové služby nabízíme individuální výcvik psůpsí masáže, terapii Dornovou metodou a kosmetické služby. Službu hlídání psů nabízíme v Praze, v jižních Čechách (v Českých Budějovicích, Českém Krumlově, Hluboké nad Vltavou), severních Čechách (v Litoměřicích, Lovosicích a Roudnici nad Labem a ve Štětí) a na Moravě (ve Zlíně, Vyškově, v Kroměříži, Uherském Hradišti, Přerově a Olomouci).

Více informací o hlídání psů se dočtete zde. Jak postupovat při hlídání a venčení psů se dozvíte tady.

1. Individuální hlídání psů u nás doma

kalkulačka hlídání

Celodenní hlídání psů
Cena/den (včetně noci)
Každý další pes
Hlídání toy plemen do 3 kg (čivava, krysařík)
700 Kč
500 Kč
Hlídání malého psa 3-10 kg (yorkšírský teriér, maltézský a boloňský psík, Jack/Parson Russell teriér)
750 Kč
550 Kč
Hlídání středního psa 10-25 kg (kokršpaněl, bígl, border kolie, australský ovčák, chodský pes)
800 Kč
600 Kč
Hlídání velkého psa nad 25 kg (retrívři, ohaři, německý ovčák a boxer, rhodézský ridgeback, bulteriér)
900 Kč
700 Kč

První pes je vždy ten s větší hmotností. Cena za hlídání psa na kratší dobu než 24 hodin je po domluvě.

Hlídání psů přes noc u nás

Hlídání psů přes noc (12 hodin) u nás
Cena
Každý další pes
Pes jakékoliv velikosti
600 Kč
400 Kč

U hlídání psů přes noc se počítá s večerním a ranním venčením. Za každou další započatou hodinu nad rámec 12 hodin se připočítává 150 Kč za každého psa. Cena za hlídání  přes silvestrovský večer je dohodou.

Příplatky

Speciální
péče
100 Kč
den/pes

Příplatek za speciální péči účtujeme u hárajících fen, u štěňat do 8 měsíců včetně a u nemocných nebo těžko ovladatelných psů. Tím jsou myšleni psi, kteří neumí základní povely nebo neposlouchají, nechodí do schodů, nevidí, neslyší nebo psi, kteří nejsou socializovaní, na všechno štěkají nebo se venčí doma atd. Tento příplatek může být účtován i u psa, kterému je třeba denně podávat léky a po dohodě může být zpětně doúčtován v případě, že majitelé na zdravotní stav nebo nežádoucí chování psa předem neupozorní.

Doplňkové služby

Kosmetika

V rámci hlídání je možné psa vykoupat a vyčesat. Tyto služby je možné provést i jednorázově u vás doma bez nutnosti spojení s hlídáním psa, v tom případě je však cena stanovena po domluvě.

Koupání psů
Krátkosrstý pes
Dlouhosrstý pes
Koupání malého psa
70 Kč
90 Kč
Koupání středního psa
100 Kč
130 Kč
Koupání velkého psa
150 Kč
190 Kč

V ceně koupání je šampón s norkovým olejem, kondicionér a rozčesávač u dlouhosrstých plemen. Po koupání jsou psi zdarma vyčesáni.

Samotné vyčesání psů
Krátkosrstý pes
Dlouhosrstý pes
Vyčesání malého psa
40 Kč
60 Kč
Vyčesání středního psa
60 Kč
90 Kč
Vyčesání velkého psa
90 Kč
130 Kč
Péče
o tlapky
50 Kč
Čištění
zoubků
50 Kč
Čištění
oušek
50 Kč

O tlapky pejsků pečujeme pastou se včelím voskem. Ta chrání polštářky před vysušováním a praskáním způsobeném např. solením chodníků.

Za vyprání jednoho kusu oblečení pro psa nebo deky si účtujeme 30 Kč. O dalších doplňkových službách nejen pro pejsky se více dozvíte zde.

Krmení

Vepřové
ouško
30 Kč

Příplatek za vařenou stravu je dohodou (obecně 200 Kč na den u velkých psů + proplacení účtů za nákup, u malých psů 200 Kč na jedno uvaření stravy na několik dní + proplacení účtů).

2. Hlídání psů u vás doma

Délka hlídání psů
Cena
Hlídání psů na max 6 hodin denně
první hodina 400 Kč, druhá 200 Kč, dále 100 Kč/hod.
Hlídání psů přes noc*
1500 Kč

*U hlídání psa přes noc se počítá s večerním a ranním venčením. U hlídání psů u vás doma jsou služby jako koupání či česání zdarma.

Tipy na to, jak zabezpečit svůj byt a zvíře před odjezdem na dovolenou, najdete zde.

3. Individuální výcvik psů

Nabízíme individuální výcvik psů v rámci hlídání. K ceně za hlídání psa se připočítává vždy 50 % za výcvik. Nezáleží na tom, zda se jedná o hodinové nebo celodenní hlídání pejska. Je možné se domluvit na výcviku psa u vás doma či na předem domluveném místě. Cena za 60 minut výcviku psa u vás za 600 Kč. V rámci výcviku od nás dostanete informace, jak psa doma cvičit. Více informací o možnostech výcviku psů se dočtete zde.

4. Venčení psů

Snažíme se vyjít vstříc vašim požadavkům a styl procházek přizpůsobujeme zdravotnímu stavu a kondici psa, není pro nás problém s ním běhat. Psy venčíme v Praze Nuslích a Podolí. Mimo tyto pražské části se k ceně za venčení psů připočítává ještě doprava 15 Kč/km.

Délka venčení psů v Praze
Cena
Každý další pes
30minutové venčení psa
200 Kč
100 Kč
60minutové venčení psa
300 Kč
150 Kč

Dodatečné informace

Za poskytnutí hlídání psů u nás bez objednání 48 hodin předem a za hlídání psů u nás o státních svátcích si účtujeme expresní příplatek 20 %. 

Psa můžete přivézt/odvézt každý den v době od 8:00 do 22:00. Po domluvě je možné přivezení/odvezení psa i v době od 22:00 do 8:00 za příplatek 200 Kč.

Za pejska, kterého dovezete před 12.hodinou, se platí celý den. Po 12.hodině se platí polovina ceny za daný den. Za pejska, pro kterého si přijedete před 12.hodinou, je cena za den poloviční a po 12.hodině se platí celý den.

Od 1.1.2023 přijímáme pouze bezhotovostní platby.

Kompletní obchodní podmínky najdete zde.

Ceník je platný od 1.9.2019.

Nejsem plátce DPH.