Doplňkové služby a prodej

Prodej

Pamlsky

Hlídaným pejskům nabízíme kvalitní pamlsky značky Grand Vital. Jsou vyrobené ze sušeného masa a pejskům moc chutnají. Dog Snack nabízíme za 79 Kč, Care Snack 59 Kč. Care Snack je novinka, která jak chutná, tak pečuje. Nabízíme balení pamlsků pro malé pejsky s mentolem pro svěží dech a drobné pamlsky vhodné pro výcvik psů.

1 2 3 4 5

Dále nabízíme oblíbené vepřové uši, jedno ouško za 30 Kč, botičky 5 cm z bůvolí kůže za 15 Kč, kost bůvolí 8 cm za 20 Kč, bůvolí kost 13 cm za 25 Kč a tyčinky Huhubamboo za 30 Kč. Máme v zásobě velké množství pamlsků i pro kočičky, fretky, hlodavce a králíčky.

Hračky

Nabízíme velké množství hraček pro pejsky a kočičky. Po dohodě s vámi si pejsek nebo kočička bude moci hračku sama vybrat a odnést s sebou domů. Nyní jsme naši sbírku rozšířili o hračky pro králíčky a fretky. Cena za jednotlivé hračky dohodou.

Služby

Koupání a stříhání zvířat a další kosmetické úpravy

Nabízíme koupání vašeho mazlíčka za 50 Kč nebo vyčesání za 40-80 Kč (podle délky srsti a míry zacuchání). Dále stříhání drápků za 30 Kč a stříhání dlouhosrstých morčat a teddy králíčků za 100-500 Kč (opět dle zacuchání srsti). Za vyčištění zoubků psů a koček si počítáme 50 Kč a za vyčištění oušek 30 Kč.

Profesionální nafocení vašeho mazlíčka

Dále nabízíme profesionální nafocení vašeho mazlíčka. Zvířátky uděláme fotky digitální zrcadlovkou, a pak vám je předáme na CD nebo na vámi přineseném flash disku. Možnost nafocení vašeho mazlíčka vám bude nabídnuta před hlídáním. Cena za 5 fotek je 100 Kč.

Dornova metoda a masáže a strečink psů

Novinkou v našich službách je masáž a strečink psů a terapie Dornovou metodou. Tyto praktiky navodí psychickou a fyzickou pohodu vašeho psa.

Výživový plán na míru Vašemu psovi

Sestavíme vašemu psovi individuální výživový plán. Už si nebudete muset lámat hlavu se skladbou jeho krmení. Více informací se dozvíte zde.

Nákup chovatelských potřeb a dárků

Nabízíme možnost nákupu krmení, podestýlky nebo jiných chovatelských potřeb pro vaše zvířátko. Před hlídáním nám řeknete, o jaký druh zboží byste měli zájem, my se s vámi domluvíme na ceně a zboží seženeme. Až si budete zvířátko přebírat, zboží budete mít u nás připravené. Jen tak si budete moci dovolenou užít na 100 %!
Zároveň nabízíme i nákup vánočních nebo narozeninových dárků pro vašeho mazlíčka. Vše vám rádi i hezky zabalíme. Více informací na stránkách www.darkyprozvirata.cz.