Doplňkové služby

Profesionální nafocení vašeho mazlíčka

Nabízíme profesionální nafocení vašeho mazlíčka. Zvířeti uděláme fotky digitální zrcadlovkou, a pak vám je předáme na CD nebo na vámi přineseném flash disku v plném rozlišení. Cena za 5 fotek je 100 Kč.

Dornova metoda

Tato metoda navodí psychickou a fyzickou pohodu vašeho psa. Terapie Dornovou metodou trvá 60 minut a stojí 500 Kč bez ohledu na velikost psa. První terapie je trochu delší, ale za stejnou cenu. Za dopravu k vám si účtujeme 15 Kč/km. Více o Dornově metodě se dozvíte zde.

Masáž a strečink psů

Psí masáž trvá okolo 45 minut a je prováděna suchou cestou, tedy bez použití vonných olejů. Kompletní informace o masáži psů se dočtete tady.

Masáž a strečink psů
Cena
Masáž a strečink malého psa (do 10 kg)
400 Kč
 
Masáž a strečink středního psa (10-25 kg)
450 Kč
 
Masáž a strečink velkého psa (nad 25 kg)
500 Kč
 

Za dopravu k vám je účtováno 15 Kč/km.

Výživový plán na míru výživa psa, výživové poradenství psů, krmení psa

Zhotovíme individuální výživový plán pro vašeho psa. Dostanete jídelníček zhotovený na míru vašemu psovi s ohledem na jeho věk, fyzickou výkonnost a zdravotní stav. Po vyplnění našeho dotazníku vás vyzveme k zaplacení částky 700 Kč na náš účet. Zhotovení výživového plánu trvá max. 14 dní od přijetí platby. Obdržíte 1-2 strany textu ve formátu pdf s doporučením stravy, značky a četnosti krmení s vytyčením kritických bodů ve výživě vašeho psa.