Doplňkové služby

Profesionální nafocení vašeho mazlíčka

Nabízíme profesionální nafocení vašeho mazlíčka. Zvířeti uděláme fotky digitální zrcadlovkou, a pak vám je předáme na CD nebo na vámi přineseném flash disku v plném rozlišení. Cena za 5 fotek je 200 Kč.

Kreslený portrét vašeho mazlíčka

Majitelka Hlídání mazlíčků Petland, Aneta Baklová, zároveň kreslí zvířata a jejich portréty. Pokud vás tato služba zaujala, navštivte pro více informací tyto stránky, kde najdete i ukázky jejích děl.

Stříhání králíčků a morčat

Služba stříhání je určena pro dlouhosrsté králíky a morčata. Cena za stříhání králíčka se pohybuje od 700 do 1500 Kč a za stříhání morčete od 500 do 600 Kč. Za stříhání v rámci hlídání ušetříte – králíček bude ostříhán za 600 Kč a morče za 400 Kč. Více informací o stříhání najdete zde.

Výcvik a výchova psů

Nabízíme výcvik psů v rámci hlídání nebo pravidelný individuální výcvik. Výcvik psů provádíme pouze pozitivními metodami a kromě psa pracujeme i s jeho majitelem. Je třeba, aby naše postupy viděl a naučil se je na psa praktikovat. Cena za hodinu individuálního výcviku je stanovena na 700 Kč, za výcvik psa v rámci hlídání si pak připlatíte 50 % nad rámec ceny za hlídání psa.
Nabízíme také terapii psů trpících separační úzkostí. Kompletní terapeutický plán s osobní schůzkou stojí 1700 Kč. Další konzultace pak 700 Kč na hodinu. Terapeutický plán si můžete objednat zde.

Dornova metoda

Tato metoda navodí psychickou a fyzickou pohodu vašeho psa. Terapie Dornovou metodou trvá 60 minut a stojí 600 Kč bez ohledu na velikost psa. První terapie je trochu delší, ale za stejnou cenu. Za dopravu k vám si účtujeme 15 Kč/km. Více o Dornově metodě se dozvíte zde.

Masáž a strečink psů

Psí masáž trvá okolo 45 minut a je prováděna suchou cestou, tedy bez použití vonných olejů. Kompletní informace o masáži psů se dočtete tady.

Masáž a strečink psů
Cena
Masáž a strečink malého psa (do 10 kg)
500 Kč
Masáž a strečink středního psa (10-25 kg)
600 Kč
Masáž a strečink velkého psa (nad 25 kg)
700 Kč

Za dopravu k vám je účtováno 15 Kč/km.

Poradenství

Máte problém se svým zvířetem, který neumíte řešit? Pomůžeme vám. Více informací najdete zde.