Doplňkové služby

Profesionální nafocení vašeho mazlíčka

Nabízíme profesionální nafocení vašeho mazlíčka. Zvířeti uděláme fotky digitální zrcadlovkou, a pak vám je předáme na CD nebo na vámi přineseném flash disku v plném rozlišení. Cena za 5 fotek je 100 Kč.

Stříhání králíčků a morčat

Služba stříhání je určena pro dlouhosrsté králíky a morčata. Cena za stříhání králíčka se pohybuje od 500 do 700 Kč a za stříhání morčete od 250 do 400 Kč. Za stříhání v rámci hlídání ušetříte – králíček bude ostříhán za 400 Kč a morče za 250 Kč. Více informací o stříhání najdete zde.

Výcvik a výchova psů

Nabízíme výcvik psů v rámci hlídání nebo pravidelný individuální výcvik. Výcvik psů provádíme pouze pozitivními metodami a kromě psa pracujeme i s jeho majitelem. Je třeba, aby naše postupy viděl a naučil se je na psa praktikovat. Cena za hodinu individuálního výcviku je stanovena na 500 Kč, za výcvik psa v rámci hlídání si pak připlatíte 50 % nad rámec ceny za hlídání psa.

Dornova metoda

Tato metoda navodí psychickou a fyzickou pohodu vašeho psa. Terapie Dornovou metodou trvá 60 minut a stojí 500 Kč bez ohledu na velikost psa. První terapie je trochu delší, ale za stejnou cenu. Za dopravu k vám si účtujeme 15 Kč/km. Více o Dornově metodě se dozvíte zde.

Masáž a strečink psů

Psí masáž trvá okolo 45 minut a je prováděna suchou cestou, tedy bez použití vonných olejů. Kompletní informace o masáži psů se dočtete tady.

Masáž a strečink psů
Cena
Masáž a strečink malého psa (do 10 kg)
400 Kč
 
Masáž a strečink středního psa (10-25 kg)
450 Kč
 
Masáž a strečink velkého psa (nad 25 kg)
500 Kč
 

Za dopravu k vám je účtováno 15 Kč/km.